€ do ustalenia

Produkcja dań gotowych praca w Niemczech od zaraz bez znajomości języka Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 23 kwietnia 2015 03:36

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech na produkcji dań gotowych (knedle, pierogi) od zaraz dla Polaków. Zatrudnienie bez znajomości języka niemieckiego w Kolonii.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Lokalizacja: Kolonia

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Termin: od zaraz

Opis stanowiska:

Oferta dotyczy pracy w Niemczech w fabryce na produkcji dań gotowych, najczęściej mrożonych. W fabryce produkuje się mrożone dania takie jak pierogi, knedle, pyzy, dania rybne oraz z kurczaka, pizze, mieszanki do zup, i wiele innych. Osoba zatrudniona przydzielona będzie do kontroli jakości półproduktów, obsługi maszyn – po odbyciu odpowiedniego szkolenia oraz sortowania i przygotowania dań zgodnie z przepisem producenta.

Oczekiwania:

  • duża dokładność, skrupulatność i spostrzegawczość
  • zaangażowanie, punktualność
  • szacunek do pracy
  • zdolność do współpracy w zespole
  • gotowość do zatrudnienia od zaraz
  • konieczne jest posiadanie aktualnego zaświadczenia o niekaralności

Zapewniamy:

  • umowę o pracę na 1 miesiąc próbny, osoby które się sprawdzą otrzymają możliwość podpisania umowy na 3 miesiące i następnie na stałe
  • zorganizowane lokum dla pracowników z Polski
  • atrakcyjne stawki godzinowe
  • pomoc koordynatora polskojęzycznego
  • pracodawca opłaca ubezpieczenie oraz odprowadza składki
  • wsparcie w przygotowaniu dojazdu na życzenie

Aplikacja:

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: Produkcjadangotowych/05/15

Dringend Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

email: dringende@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

ID ogłoszenia: 7705536d9307bb15

2 komentarze na “Produkcja dań gotowych praca w Niemczech od zaraz bez znajomości języka Kolonia”

  1. magda2023 na 5 maja 2015 @ 07:40

    byla bym zainteresowana panstwa oferta pracy prosze o kontakt 729-376-623

  2. wojciechk2 na 31 sierpnia 2015 @ 18:51

    Witamy, jesteśmy parą chętną do wyjazdu do pracy na stałe zatrudnienie od zaraz.
    Prosimy o kontakt mailowy wojciechk2@wp.pl lub pod numerem telefonu:+48 509 074 293
    CV zostało wysłane, czekamy na odpowiedź, Sandra i Tomasz.