€ 1850 euro brutto/mc + dodatki

Produkcja kanapek od zaraz praca Niemcy bez języka Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Frankfurt nad Menem
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 7 września 2017 05:09

Od zaraz poszukujemy pracowników produkcji kanapek we Frankfurcie nad Menem. Ogłoszenie aktualnej pracy w Niemczech dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Pensja: 1850 euro brutto miesięcznie plus premie

Miejsce zatrudnienia: Frankfurt nad Menem, Niemcy

Liczba wakatów: 6

Rozpoczęcie: od zaraz

Zakres zadań:

  • przygotowywanie składników do dalszych procesów produkcyjnych
  • zatrudnienie odbywa się w firmie zajmującej się przygotowywaniem dań szybkich – kanapek, wrapów dla cateringu linii lotniczych
  • pakowanie gotowych wyrobów

Oczekiwania:

  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • atutem będzie doświadczenie w podobnej pracy
  • dużą zaletą będzie nawet podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • brak uzależnień
  • niezawodność

Zapewniamy:

  • ubezpieczenie
  • dodatki socjalne
  • zatrudnienie u sprawdzonego pracodawcy
  • zamieszkanie zorganizowane w cenie 200 do 250 euro od osoby za miesiąc + opłaty licznikowe
  • dodatki za pracę zmianową w wysokości +25% oraz nocki płatne ekstra
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia

Aplikacja:
Zainteresowanych powyższą ofertą, prosimy o przesłanie wiadomości zatytułowanej: “produkcja-kanapek/09/17″na poniższy adres:

  • Leiharbeiter2017@solution4u.com

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-kanapek-frankfurt-nad-menem/

ID ogłoszenia: 51659b04bbe53e73

1 odpowiedź na “Produkcja kanapek od zaraz praca Niemcy bez języka Frankfurt nad Menem”

  1. Witam, czy oferta jest dalej aktualna. Szukam pracy dla dóch bardzo pracowitych osób, ktrórzy są dostępni od zaraz.