€ 1500-1600 euro netto/m-c

Produkcja kominków bez znajomości języka Niemcy praca od zaraz, Bawaria

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Wasserburg am Inn
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 23 kwietnia 2017 02:17

Agencja dla klienta z Bawarii poszukuje od zaraz pracowników bez znajomości języka do legalnej pracy w Niemczech przy produkcji – montażu kominków w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym.

Agencja zatrudnienia Factory 600 (wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 6849) oferuje pracę w Niemczech dla pracowników produkcji . Praca w zakładzie produkcji kominków. Lokalizacja: Bawaria.

Zakres obowiązków: montaż kominków, praca w zakładzie produkcyjnym.

Wymagane jest doświadczenie w branży budowlanej.

Oferujemy:
- zatrudnienie na umowę o pracę z niemieckim pracodawcą;
- wynagrodzenie 1500-1600 euro netto miesięcznie;
- zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę;
- pełne niemieckie ubezpieczenie społeczne i zdrowotne.

CV prosimy przesyłać na email agencji zatrudnienia Factory 600: office@factory600.com

ID ogłoszenia: 36558fc8418d613c