€ 7,50 brutto

Produkcja kosmetyków oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: do końca roku
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 8 września 2014 02:10

Fabryka kosmetyków w Kolonii poszukuje pracowników produkcji. Oferta pracy w Niemczech bez języka niemieckiego na linii produkcyjnej przy wsparciu procesów produkcji na stanowisku „skoczka”.

Stanowisko: pracowniki produkcji
Miejsce pracy: Kolonia
Zarobki: 7,50 euro brutto za godzinę
Liczba stanowisk: 4
Zatrudnienie do końca roku 2014

Zadania:
Praca przy taśmie produkcyjnej przy odmierzaniu składników do produkcji kosmetyków płynnych (mydła, olejki, balsamy). Pracownik może zostać oddelegowany na stanowisko pakowania, kontroli jakości oraz do prac związanych z magazynowaniem towaru. Obowiązki przydzielane są w zależności od aktualnego zapotrzebowania pracodawcy.

Wymagania:
- dyspozycyjność do końca roku 2014 bez możliwości powrotu przed tym terminem
- gotowość do pracy w systemie zmianowym 12/24 – 12/36
- dokładność, pracowitość, wysoka motywacja
- wytrzymałość fizyczna (praca przeważnie stojąca)
- mile widziane osoby z doświadczeniem na produkcji oraz komunikujące się w języku niemieckim

Oferujemy:
- atrakcyjną stawkę godzinową 7,50 brutto oraz dodatek za zamianę nocną w kwocie 0,75 euro za każdą godzinę
- legalne zatrudnienie za pośrednictwem agencji
- możliwość stałego zatrudnienia u pracodawcy po zakończeniu umowy z agencją
- zapewniamy zakwaterowanie w mieszkaniach w pełni wyposażonych i gotowych do zamieszkania (koszt ok 150-250 euro od osoby, zależne od standardu mieszkania)

W tytule wiadomości prosimy o podanie numeru referencyjnego: GB/56/2014

Dziękujemy za wszystkie przesłane aplikacje, prosimy również pamiętać o załączaniu klauzuli dotyczącej przetwarzania danych na potrzeby rekrutacji.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z kandydatami pozytywnie zakwalifikowanymi w procesie rekrutacji.

Ganztags Beruf GmbH Arbeitsvermittlung

E-Mail-Adresse: ganztags-beruf@ok.de

Niederlassung:
Lange Reihe 51, 20099 Hamburg

ID ogłoszenia: 555540cddac1bda0

6 Odpowiedzi na “Produkcja kosmetyków oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka Kolonia”

  1. Witam jestem zainteresowana oferta pracy posiadam doswiadczenie prosze o kontakt pozdrawiam

  2. Jestem zainteresowany pracą

  3. Witam, jestem zainteresowana podjęciem pracy 661359630

  4. witam jestem zainteresowany tą pracą tel 609283881

  5. Witam mieszkam w kolonii i jestem zainteresowany tą pracą proszę o kontak 015215466467

  6. patulka1993 na 26 września 2014 @ 17:01

    Witam jestem 20 letnia kobieta znająca podstawy języka niemieckiego. Mieszkam w pobliżu kolonii i jestem zainteresowana oferta zostawiam swoje dane kontaktowe patrycjajabcon@gmail.com oraz numer telefonu + 49 15145181644 pozdrawiam