€ 2200-2650 brutto

Produkcja kosmetyków praca Niemcy bez znajomości języka od zaraz w fabryce z Dortmundu

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dortmund
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 12 października 2020 02:15
  • Wygasa: 14 dni, 22 godzin

Aktualna oferta pracy w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka. Od zaraz ogłoszenie z fabryki w Dortmundzie na produkcji kosmetyków pielęgnacyjnych przy taśmie.

Stanowisko: Pracownik produkcji kosmetyków

Lokalizacja: Dortmund, Niemcy

Wynagrodzenie: od 2200 do 2650 euro brutto miesięcznie – stawka będzie ustalana na podstawie posiadanych kwalifikacji, umiejętności, doświadczenia oraz stopnia znajomości języka niemieckiego

Start: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 6

Obowiązki:

  • oferta dotyczy pracy w zakładzie produkującym kosmetyki pielęgnacyjne – kremy, szampony, maseczki, spraye, balsamy, żele
  • zadania będą zlecane po przeszkoleniu pracowniczym – kontrola jakości, wykładanie na taśmę opakowań, obsługa urządzeń, manualne prace przy linii produkcyjnej, dbanie o ciągłość, pakowanie itp.

Oczekiwania:

  • dużą zaletą będzie doświadczenie oraz znajomość języka
  • dostępność od zaraz
  • zręczność
  • umiejętność pracy w zespole
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy
  • zaangażowanie, niezawodność, zdyscyplinowanie

Zapewniamy:

  • pomoc rezydenta polskojęzycznego i wsparcie przy wszelkich kwestiach – sprawy urzędowe, organizacyjne, tłumaczenia, asystowanie u lekarza
  • atrakcyjne warunki finansowe
  • gotowość do podjęcia stałej pracy w Niemczech
  • płatne zamieszkanie zapewnione w wynajętym mieszkaniu, koszt to 450 euro miesięcznie dla par za pokój 2 osobowy, 250 euro za miejsce w pokoju jednoosobowym i 150 euro miesięcznie za miejsce w pokoju wieloosobowym (2-3)
  • zatrudnienie na niemieckiej umowie

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesyłanie aplikacji drogą elektroniczną z załączeniem aktualnego CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacyjnym oraz realnym terminem dyspozycyjności.

Prosimy o przemyślane aplikowanie. Nie poszukujemy osób leniwych, które liczą na łatwe i proste pieniądze bez minimalnego wkładu własnego.

Pracodawca nie pobiera żadnych opłat przed wyjazdem do Niemiec.

Nr ref. pkos/d5/10/20

Nützliche Arbeit Offene Handelsgesellschaft
Klenzestraße 30
80469 München, Bayern

nutzliche-arbeit@workmail.com

ID ogłoszenia: 4065f81779b97c78

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.