€ 8,5 euro/h brutto

Produkcja kosmetyków praca w Niemczech dla kobiet Peissenberg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Peissenberg
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 14 stycznia 2014 22:48

Oferta pracy w Niemczech dla kobiet na produkcji. Zatrudnienie w zakładzie produkującym kosmetyki w Peissenberg na linii produkcyjnej przy pakowaniu i kontroli jakości.

Stanowisko: Pracownik na linii produkcyjnej

Miejsce pracy: Peissenberg, Niemcy

Wynagrodzenie: 8,5 euro/h brutto

Zadania:

  • praca na linii produkcyjnej przy kosmetykach
  • Do zadań należeć będzie wspieranie procesów produkcyjnych.
  • Pracownik będzie odpowiedzialny za pakowanie, obsługę maszyn oraz kontrolowanie jakości.

Oczekiwania:

  • Warunkiem obowiązkowym jest dobra znajomość języka niemieckiego
  • możliwość pracy na zmiany

Oferta:

  • Zatrudnienie bezpośrednio przez niemiecką firmę
  • ubezpieczenie, gwarancja odprowadzania składek
  • miesięcznie 151 h pracy
  • zakwaterowanie w kwocie od 80 do 100 euro miesięcznie
  • dodatki za pracę w godzinach nocnych

Uwaga: pracownicy sami muszą zorganizować sobie dojazdu do Peissenberg.

Aplikacja:
Jeżeli jesteś zainteresowana tą ofertą pracy prosimy przesłać e-mail na adres: office@factory600.com

źródło: http://www.praca4u.net/pracownik-produkcji-niemcy-id203809.html

ID ogłoszenia: 64152d5685787039

2 komentarze na “Produkcja kosmetyków praca w Niemczech dla kobiet Peissenberg”

  1. Dzień dobry

    Jestem wraz z żoną zainteresowany podjęciem w/w pracy.
    Mam ponad 13-letnie doświadczenie na produkcji (fabryka Fiata) oraz w pracach magazynowych. Pracowaliśmy z systemami SAP i SIGIP, posiadamy aktualne książeczki sanepidu oraz kurs HACCP. Posiadam kurs operatorów wózków widłowych (wszystkie rodzaje, aktualne badania) oraz prawo jazdy kat B. Mamy doświadczenie w małej gastronomi. Jesteśmy gotowi do wyjazdu od zaraz własnym samochodem.

    Tel. 0048 793-023-197
    mail: mariuszmalik73@gmail.com

  2. robertZ-2503 na 2 lutego 2014 @ 12:36

    Witam,
    wraz z mężem jesteśmy zainteresowani podjęciem pracy podanej w ogłoszeniu. Ja mam 32 lata, mąż 38. Od kilku lat wyjeżdżamy do Niemiec na prace sezonowe, posiadamy umiejętność pracy w zespole. Jesteśmy osobami sumiennymi, pracowitymi, zdyscyplinowanymi i rzetelnymi. Obecnie przebywam w Niemczech (Essen) pracuję jako opiekunka starszej Pani, jednak poszukujemy pracy, która pozwoli nam pracować w Niemczech wspólnie, przez dłuższy okres czasu. Posiadamy własne auto, gotowość do podjęcia pracy OD ZARAZ. Znam język niemiecki w stopniu komunikatywnym.

    Mój niemiecki nr tel. do kontaktu: +49 151 667 329 33

    E-mail: pati3151@wp.pl

    Pozdrawiamy,
    Patrycja i Robert