€ 9,88€ brutto/h

Produkcja materacy dam pracę w Niemczech bez języka od zaraz, Gotha (okolice)

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Gotha
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 2 lipca 2020 00:53

Fabryka z okolic Gotha poszukuje od zaraz mężczyzn także bez znajomości języka do podjęcia pracy w Niemczech przy produkcji materacy. Zakwaterowanie zorganizowane będzie odpłatnie.

PRACA na produkcji materacy dla mężczyzn – OD ZARAZ (Okolice Gothy)
OPIS STANOWISKA PRACY
· Powlekanie materacy w pokrowce
· Obsługa maszyn
· Szereg zadań związanych z praca przy linii produkcyjnej
WYMAGANIA
· Własny samochód oraz prawo jazdy
· Odpowiedzialność, sumienność i umiejętność pracy w zespole
· Uprawnienia na wózki widłowe mile widziane
· Elastyczność czasowa i gotowość do pracy w systemie zmianowym

OFERUJEMY
· Pracę w przyjemnej atmosferze
· Niemiecką umowę o pracę
· Wynagrodzenie 9,88€ brutto / godz.
· Dodatki za prace w nocy, w nadgodzinach oraz w niedziele
· 24 dni płatnego urlopu w ciągu roku
· Pełen pakiet ubezpieczenia

Więcej informacji pod numerami telefonu:
0049 36 21 73 66 336
CV wraz ze zdjęciem prosimy wysyłać na adres email:
k.paszko@lpi-workservice.de
WWW:

ID ogłoszenia: 2445efb4be239cf0