€ 13,50-15,00/h brutto

Produkcja napojów Niemcy praca bez znajomości języka od zaraz w fabryce z Hamburga

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 11 lipca 2022 00:38

Fabryka napojów energetycznych z Hamburga od zaraz potrzebuje osób do podjęcia pracy w Niemczech na produkcji. Ogłoszenie bez znajomości języka i doświadczenia z możliwością zakwaterowania dla pracowników na miejscu.

Stanowisko: pracownik produkcji

Miasto: Hamburg

Branża: Spożywcza – producent napojów

Liczba miejsc do obsadzenia: 10

Rozpoczęcie: od zaraz lub w późniejszym okresie

Pensja: 13,50 do 15,00 euro brutto na godzinę pracy

Zakres zadań:

  • zatrudnienie w fabryce produkującej napoje energetyczne oraz izotoniczne
  • praca na nowoczesnych liniach produkcyjnych przy obsłudze sprzętów i zadaniach manualnych
  • konieczne jest przestrzeganie zasad BHP, dbanie o porządek, pilnowanie ciągłości itp.
  • zadania będą przydzielane zgodnie z aktualnym zapotrzebowaniem

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od sierpnia 2022
  • samodzielność, solidność
  • prawo jazdy kat. B
  • rzetelne wypełnianie powierzonych zadań
  • sumienność, energiczność
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy
  • dyspozycyjność od zaraz
  • możliwość podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • punktualność
  • wysoka motywacja
  • chęć podjęcia długotrwałego zatrudnienia

Zapewniamy:

  • zakwaterowanie zapewnione w wynajętych mieszkaniach za 150-300 euro miesięcznie – cena w zależności od stanu i wyposażenia
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę na okres 3 miesięcy próbnych z opcją przedłużenia
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw formalnych, kadrowych oraz organizacyjnych na miejscu i jeszcze przed wyjazdem
  • ubezpieczenie pracownicze
  • dodatki do wynagrodzenia w postaci: kart sportowej, dodatkowego ubezpieczenia, paczek na święta itp.

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zgłoszenia grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości.

Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych
osobowych oraz aktualnych danych kontaktowych.

Wiadomość z CV oraz LM należy wysłać za pomocą poczty elektronicznej z podaniem odpowiedniego tytułu:

„Produkcja napojów energetycznych, Hamburg 2022”

Arbeiteinstellen – Agentur für Arbeit
Am Karlshof 44, 40231 Düsseldorf

arbeiteinstellen@germanymail.com

ID ogłoszenia: 37662ca0d8d450d9