€ 13,50-15,50/h brutto

Produkcja napojów praca Niemcy bez znajomości języka od zaraz w fabryce z Dortmundu

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dortmund
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 6 marca 2023 00:57

Od zaraz w fabryce napojów izotonicznych z Dortmundu do podjęcia legalna praca w Niemczech na produkcji. Zatrudnienie możliwe bez znajomości języka niemieckiego na dłuższy okres. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca i będzie ono płatne.

Stanowisko: Pracownik produkcji napojów

Lokalizacja: Dortmund, Niemcy

Zarobki: od 13,50 do 15,50 euro brutto na godzinę pracy

Start: od zaraz

Obowiązki:

Praca polega na wykonywaniu fizycznej pracy na produkcji napojów izotonicznych i energetycznych. Pracownik będzie odpowiedzialny za przeprowadzanie kontroli jakości, obsługę sprzętu produkcyjnego, pakowanie, etykietowanie i inne zadania związane z produkcją.

Oczekiwania:

Wymagane jest posiadanie doświadczenia w podobnej pracy, gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech, samodzielność, czynne prawo jazdy kat. B i własne auto będą dodatkowym atutem, punktualność, zaangażowanie i odpowiedzialność.

Zapewniamy:

Pracownik otrzyma uczciwe wynagrodzenie wypłacane terminowo, atrakcyjne dodatki do pensji podstawowej, wsparcie koordynatora polskiego pochodzenia, odpłatne zamieszkanie zorganizowane na miejscu w cenie od 150-300 euro miesięcznie w zależności od lokalizacji i wyposażenia, ubezpieczenie zdrowotne, niemiecką umowę o pracę na okres próbny oraz dla najlepszych pracowników opcję podjęcia stałej pracy w Niemczech. Pracownik będzie miał również gruntowne przeszkolenie pracownicze w pierwszych dniach pracy.

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zgłoszenia grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości.

Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych
osobowych oraz aktualnych danych kontaktowych.

Wiadomość z CV oraz LM należy wysłać za pomocą poczty elektronicznej z podaniem odpowiedniego tytułu:

„Produkcja napojów energetycznych, Dortmund 2023”

Arbeiteinstellen – Agentur für Arbeit
Am Karlshof 44, 40231 Düsseldorf

arbeiteinstellen@germanymail.com

ID ogłoszenia: 124640498c624ea3