€ 11.60-13.00

Produkcja opakowań kartonowych dam pracę w Niemczech od zaraz, Königsbrunn

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: 86343 Königsbrunn
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: długoterminowa współpraca
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 28 kwietnia 2022 00:17

W fabryce z Königsbrunn do podjęcia ciekawa praca w Niemczech przy produkcji opakowań kartonowych. Zatrudnienie możliwe od zaraz z komunikatywną znajomością języka niemieckiego.

Obecnie dla naszego zaufanego klienta zagranicznego poszukujemy osób na stanowisko pomocnika przy produkcji opakowań. Firma zajmuje się produkcją opakowań, kartonów.

Rozpoczęcie zlecenia: 02.05 lub 09.05.2022r (termin wyjazdu do uzgodnienia)
Zakończenie zlecenia: długoterminowa współpraca (możliwość wyjazdu na krótszy okres)
Miejsce: 86343 Königsbrunn, Niemcy

Oferujemy:
– Zarobki od. 9000 zł, podwyżka po 5 miesiącach
– Bezpłatne zakwaterowanie w okresie zatrudnienia
– Możliwość długotrwałej współpracy
– Wsparcie na każdym etapie rekrutacji a także pomoc w sprawach
organizacyjnych
– Opiekę polskiego Koordynatora na czas trwania kontraktu
– Premię frekwencyjna
– Zwrot kosztu dojazdu do Niemiec.

Zakres obowiązków:
– Wykonywanie prostych czynności takich jak odbiór wydrukowanych opakowań z
taśmy
– Pakowanie na palety,
– Czynności pomocnicze przy produkcji opakowań

Wymagania:
-Znajomość języka Niemieckiego
– Mile widziane doświadczenie produkcyjne
– Gotowość do wykonywania zlecenia w systemie 3 zmianowym
– Mile widziany własny samochód na wyjazd (dodatek do wynagrodzenia)

ID ogłoszenia: 95662667908816a8