€ 8,50 brutto

Produkcja opakowań od zaraz praca w Niemczech bez języka w Hamburgu

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: 6 miesięcy lub dłużej
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 6 października 2014 00:45

Fabryka opakowań w Hamburgu rekrutuje od zaraz pracowników do pracy w Niemczech na produkcji. Ogłoszenie dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego, wymagane jest jednak doświadczenie na podobnym stanowisku.

Stanowisko: pracownik produkcji
Miejsce pracy: Hamburg
Zarobki: 8,50 euro brutto
Liczba miejsc: 2

Zadania:
- wsparcie przy produkcji opakowań tekturowych
- praca pomocnicze związane z przygotowaniem druku
- obsługa gilotyny do cięcia arkuszy
- sklejanie elementów, kontrola jakości
- paletowanie, magazynowanie

Wymagania:
- doświadczenie na podobnym stanowisku lub wykształcenie pokrewne poligrafii
- dyspozycyjność na co najmniej pół roku (wyjazd w połowie miesiąca)
- umiejętność pracy w grupie, bezkonfliktowość
- dokładność, umiejętność samodzielnego organizowania pracy
- osoby bez nałogów, zmotywowane do pracy
- mile widziany własny samochód do dojazdów

Oferujemy:
- możliwość wynajęcia płatnego zakwaterowania (mieszkanie wyposażona kawalerka 32m2 – koszt 230 euro miesięcznie) lub pomoc przy znalezieniu innego lokum
- pomagamy z wszystkimi sprawami formalnymi
- umowa na czas określony 6 miesięcy z możliwością przedłużenia oraz podwyżki po tym okresie
- pomoc związaną z uzyskaniem dodatków socjalnych, rozliczeniami podatkowymi
- gwarantujemy przyjazną atmosferę na miejscu

Kontakt: einfach-losungen@germanymail.com z dopiskiem „opakowania Hamburg″

CV w języku niemieckim przyspieszy proces rekrutacji.

Einfach Lösungen Agentur GmbH
Charlottenstraße 27, 15969 Berlin

ID ogłoszenia: 1865431e1a05ead5

13 Odpowiedzi na “Produkcja opakowań od zaraz praca w Niemczech bez języka w Hamburgu”

  1. Witam jestem zainteresowany to ofertą pracy, tel.787-549-519

  2. Witam. Jestem zainteresowany tą ofertą mam własne auto. Pozdrawiam. 691224774

  3. Witam chętnie podejmę pracę. Posiadam doświadczenie w pracy w fabrykach. Telefon 888192988

  4. Witam szukam takiej pracy w Hamburgu, posiadam tez kursy na wózki pozdrawiam
    +48 601 496 998

  5. Witam
    Jestem zainteresowany podjęcia ww pracy od zaraz.
    Proszę o kontakt kam1005@wp.pl lub kom.507672008

  6. Witam.Jestem zainteresowany pracą na powyższym stanowisku. Mam doswiadczenie oraz posiadam uprawnienia na wózki widlowe oraz suwnice do 25 t certyfikowane w j. niemieckim.Mam 41 lat,zonaty i ustabilizowany.Mój tel. 662147538.

  7. Witam
    Jestem zainteresowany tą ofertą pracy.
    proszę o kontakt.maskumakus@wp.pl
    Lub tel.49015752956395

  8. Witam jestem zainteresowany podjęciem pracy. Proszę o kontakt pod numerem 888192988, lub za pośrednictwem emaila emilsobkowiak4@gmail.com

  9. Witam.Zainteresowany ta praca i gotow do wyjazdu nawet na stałe .Moj tel.500440088 lub w.lukaszewicz.1975@wp.pl.Pozdrawiam i prosze o kontakt

  10. Witam serdecznie jestem osobą zainteresowaną ogłoszeniem posiadam doświadczenie na produkcji jestem osobą sumienną pracowitą energiczną bardzo mi zależy na znalezieniu pracy kontakt 724-061-718

  11. Witam. Jestem zainteresowany Państwa ofertą pracy. Posiadam doświadczenie w produkcji artykułów papierowych jako operator/kierownik maszyn.
    Proszę o kontakt: tel. +48 698 933 541; e-mail: s.wegrzyn18@interia.pl

  12. Witam jestesmy zainteresowani praca u Panstwa,prace mozemy podjac od razu,poniewaz przebywamy w Hamburgu.
    Oboje mamy doswiadczenie przy pracy na podobnych stanowiskach,tj. praca przy komisjonowaniu,pakowaniu etc.
    Bardzo prosimy o kontakt,jestesmy sumienni i dobrze zorganizowani.
    017648532169

  13. Witam, jesteśmy zainteresowni praca wraz z dziewczyna przebywamy w okolicy.Pracowaliśmy już na podobnych stanowiskach lubimy nowe wyzwania. Prosze o kontakt 4915163776039. pozdrawiam