€ 12.43 euro brutto/h

Produkcja palet i skrzynek od zaraz praca w Niemczech bez języka, Leutkirch im Allgäu

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: 88299 Leutkirch
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: współpraca długoterminowa
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 8 grudnia 2022 01:00

Firma z Leutkirch im Allgäu poszukuje kandydatów do pracy w Niemczech przy produkcji palet i skrzynek. Zatrudnienie od zaraz dostępne także bez znajomości języka niemieckiego.

Produkcja palet i skrzynek / Niemcy

Obecnie dla naszego zaufanego klienta zagranicznego poszukujemy osób na stanowisko pomocnika przy produkcja palet oraz skrzynek. Klient prowadzi zakład produkujący elementy z drewna takie jak palety, skrzynki.

Rozpoczęcie zlecenia: styczeń 2023! (termin wyjazdu do uzgodnienia)
Zakończenie zlecenia: długoterminowa współpraca (możliwość wyjazdu na krótszy okres)
Miejsce: 88299 Leutkirch (okolice Monachium), Niemcy

Oferujemy:
– Atrakcyjne wynagrodzenie
– Bezpłatne zakwaterowanie w okresie zatrudnienia
– Możliwość długotrwałej współpracy
– Wsparcie na każdym etapie rekrutacji a także pomoc w sprawach
organizacyjnych
– Opiekę polskiego Koordynatora na czas trwania kontraktu

Zakres obowiązków:
– Czynności pomocnicze przy produkcji palet oraz skrzynek
– Obsługa gwoździarki pneumatycznej
– Dbanie o porządek na stanowisku

Wymagania:
– Mile widziane doświadczenie produkcyjne
– Sprawność fizyczna
– Mile widziany własny samochód na wyjazd (dodatek do wynagrodzenia 100 euro netto/miesięcznie)

Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu telefonicznego 735 933 896

ID ogłoszenia: 9366388b7b261f7f