€ 8,50 brutto

Produkcja przypraw praca w Niemczech dla par bez znajomości języka Monachium pilne

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: 2 miesiące próbne, potem stała
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 27 listopada 2014 01:37

Fabryka przypraw zatrudni od zaraz 2 pary do pracy w Niemczech przy produkcji przypraw. Oferta z Monachium bez znajomości języka – na miejscu zapewnione zakwaterowanie ze wspólnymi pokojami.

Stanowisko: pracownik produkcji
Miejsce pracy: Monachium
Zarobki: 8,50 euro brutto/h (7,90 po potrąceniu kosztów mieszkania)
Liczba stanowisk: 4
Start: od zaraz

Zadania:
Pracownik na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialny za obsługą maszyn służących do sporządzania mieszanek przypraw. Osoba zatrudniona będzie dbała  również o dostarczenie potrzebnych w procesie produkcji składników. Wszelkie zadanie wykonywane są z zachowaniem odpowiednich proporcji poszczególnych składników zgodnie z recepturą producenta. Ponadto pracownik może zostać oddelegowany do pracy przy pakowaniu gotowych artykułów, kontroli jakości oraz zadań związanych z paletowaniem i magazynowaniem produktów.

Wymagania:
- dokładność, drobiazgowość, umiejętność szybkiego przeliczania jednostek wagi
- zdolność do szybkiej nauki
- doświadczenie w produkcji spożywczej będzie atutem
- znajomość podstawowych zasad BHP przy pracy z żywnością
- dyspozycyjność na najbliższe minimum 2 miesiące
- w pierwsze kolejności rekrutowane będą pary, w których co najmniej jedna osoba potrafi porozumieć się w języku niemieckim

Oferujemy:
- legalne zatrudnienie przez agencję na najbliższe 2 miesiące
- możliwość stałej posady po tym okresie
- pomoc polskojęzycznego koordynatora
- wsparcie przy uzyskaniu przysługujących świadczeń socjalnych
- umowa z niemiecką agencją pośrednictwa, bez prowizji

Jak aplikować?

Zgłoszenie na poniższy email w tytule koniecznie proszę napisać „produkcja przypraw Monachium”

Nasz email:

polnische-arbeiter@clerk.com

Dziękujemy za przesłane zgłoszenia. Jednocześnie informujemy, iż aplikacje bez wyraźnej zgody na przetwarzanie danych osobowych nie będą brane pod uwagę w procesie rekrutacji.

ID ogłoszenia: 867547678ad446f1

2 Odpowiedzi na “Produkcja przypraw praca w Niemczech dla par bez znajomości języka Monachium pilne”

  1. angeldeath666 na 28 listopada 2014 @ 13:40

    Witam serdecznie. Ja(22) wraz z chlopakiem(26) jestesmy zainteresowani praca w panstwa firmie. Jesli ogloszenie jest nadal aktulane prosimy o kontakt email angelikamularczuk@wp.pl telefon 501195376 z gory dziekujemy. Pozdrawiamy Angelika i Łukasz

  2. Witamy serdecznie wraz z chlopakiem jestesmy zainteresowani panstwa oferta pracy. Jestesmy gotowi podjac prace od zaraz. Czekamy na dalsze informacje. Dodatkowo zostawiamy numery kontaktowe: Agnieszka +48 530793783, Kacper (niemcy) +49 17672608124

    Dziekujemy i pozdrawiamy