€ 1750 euro brutto/mc

Produkcja telewizorów LCD dam pracę w Niemczech od zaraz bez języka Kronach

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kronach
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 15 września 2016 04:41

Producent telewizorów LCD z Kronach oferuje zatrudnienie dla Polaków bez znajomości języka przy montażu części. Niemcy praca od zaraz na produkcji przy składaniu elementów ręcznie i maszynowo.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Miasto: Kronach, Niemcy
Pensja: 1750 euro brutto miesięcznie
Rozpoczęcie: od zaraz

Zakres zadań:

  • praca w dużej i nowoczesnej fabryce zajmującej się produkcją telewizorów LCD
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za montaż części na jednym z wielu etapów produkcyjnych
  • konkretne zadania będą polegały na montaży ręcznym oraz maszynowym

Oczekiwania:

  • wysokie zmotywowanie
  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • uczciwość, odpowiedzialność, pracowitość
  • zwracanie uwagi na szczegóły
  • zręczność
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • opieka polskojęzycznego koordynatora
  • pracę od zaraz
  • odpłatne zamieszkanie, miesięczny koszt wynajmu to 200 euro plus opłaty licznikowe
  • niemiecka umowa o pracę na czas określony z możliwością przedłużenia

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy wszystkich zainteresowanych

  • Leiharbeiter@solution4u.com z dopiskiem: produkcja-telewizorów/09/16

Prosimy o załączenie aktualnych dokumentów aplikacyjnych oraz zgody na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacyjnym.

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/niemcy-praca-od-zaraz-na-produkcji-telewizorow-lcd-bez-jezyka-kronach/

ID ogłoszenia: 79357d9b87dea8ea

4 Odpowiedzi na “Produkcja telewizorów LCD dam pracę w Niemczech od zaraz bez języka Kronach”

  1. Witam, jestem zainteresowany wraz z żona waszą ofertą pracy. Posiadamy doświadczenie w branży produkcyjnej. bardzo proszę o kontakt killich_malgorzata89@wp.pl pozdrawiam

  2. tadeuszhruby na 17 września 2016 @ 13:04

    kub.40@onet.eu tel 666611033

  3. Witam jestem zainteresowana Państwa ogłoszeniem
    Mój numer kontaktowy 509 624 873
    email jagoda29031995@o2.pl

  4. anita127776 na 2 grudnia 2016 @ 19:20

    Dzień dobry ja w sprawie pracy mam nadzieje ze jeszcze aktualne Pracowałem w Polsce około 15 lat jako drogówka czyli układanie chodników publicznych itp. ochroniarz ,i na produkcji pieczarek ,mam wykształcenie średnie oraz zawód wyuczony mechanik maszyn rolniczych .Ostatnio pracowałem w Niemczech ale to była praca sezonowa .Dlatego szukam pracy mam 39 lat i jestem dokładny w tym co wykonuje ,mam żonę i dwoje dzieci na utrzymaniu ,dlatego mi zależy na pracy jestem dyspozycyjny od zaraz proszę o jakiś kontakt telefoniczny by porozmawiać .Mój nr.telef,774879016 podam e-mail mojej żony dokontaktu anita7776@interia.pl