€ 8,50 euro brutto/h

Produkcja telewizorów-montaż Niemcy praca bez znajomości języka Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: minimum 3 miesiące
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 20 kwietnia 2015 03:05

Poszukujemy pracowników do fabryki z Hamburga na produkcję przy montażu telewizorów LCD na linii produkcyjnej. Oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik na produkcji

Termin: od zaraz

Lokalizacja: Hamburg

Zarobki: 8,50 euro brutto/h

Obowiązki:

  • Pracownik przydzielony będzie do wykonywania prac produkcyjnych w fabryce telewizorów LCD.
  • Do zadań należeć będzie montaż elementów oraz po skończeniu odstawienie na taśmę do dalszej produkcji.

Oczekiwania:

  • zmotywowanie
  • precyzyjność
  • duże zdolności manualne
  • dynamiczne tempo pracy
  • punktualność
  • niezawodność
  • zdolność do pracy w zespole
  • umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy

Oferujemy:

  • umowę o pracę na warunkach niemieckich
  • zapewnione ubezpieczenie oraz gwarancja odprowadzanie składek
  • bardzo dobre wynagrodzenie
  • szkolenie wprowadzające
  • praca zmianowa
  • umowa na pierwsze 3 miesiące z płatnym zamieszkaniem w hostelu, osoby które przedłużą umowę muszą zorganizować sobie zamieszkanie same

Aplikacja:
Zgłoszenie prosimy przesłać mailowo na podany poniżej adres e-mail:

  • arbeiteinstellen@job4u.com z dopiskiem: PM.05.2015

W wiadomości prosimy umieścić CV oraz LM.

źródło: http://niemcy.praca123.eu/ogloszenia/dam-prace-w-niemczech-bez-jezyka-na-produkcji-montaz-tv-lcd-hamburg/

ID ogłoszenia: 76555301455ed49f

5 komentarzy na “Produkcja telewizorów-montaż Niemcy praca bez znajomości języka Hamburg”

  1. Grzegorz0810 na 20 kwietnia 2015 @ 07:50

    Witam jestem zainteresowany ofertą pracy mój nr tel.696 848 051 / gregoras1974@gmail.com

  2. Witam. Jestem bardzo zainteresowana powyższą ofertą. Mam przeszło 7-letnie doświadczenie przy montażu laptopów, komputerów stacjonarnych oraz serwerów. Pracowałam również jako kontroler jakości. dorotakuk2791@wp.pl 509 500 573

  3. Witam. Jestem bardzo zainteresowana powyższą ofertą. Mam przeszło 7-letnie doświadczenie przy montażu laptopów, komputerów stacjonarnych oraz serwerów. Pracowałam również jako kontroler jakości. Dokumenty aplikacyjne wysłałam na e-maila. Pozdrawiam. dorotakuk2791@wp.pl 509 500 573

  4. Witam jestem zainteresowany pracą wyjazd od zaraz nr tel 889657979 rafal3456@poczta.onet.pl

  5. ferdynand57 na 29 kwietnia 2015 @ 12:55

    Jestem zainteresowany tą ofertą; moje wykształcenie to technik elektronik, posiadam bogate doświadczenie w tym kierunku.
    e-mail: ferdynand.grzeskiewicz@wp.pl
    tel: +48 721 875 915