€ 8,20-8,50 brutto

Produkcja zabawek praca w Niemczech bez języka od zaraz Berlin 2014-2015

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: 3 miesiące
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 27 października 2014 01:42

Fabryka zabawek w Berlinie zatrudni od zaraz do pracy w Niemczech przy produkcji-montażu zabawek bez znajomości języka niemieckiego do stycznia 2015 lub dłużej, jeśli pracodawca będzie zadowolony z dotychczasowej pracy.

Stanowisko: pracownik produkcji
Miejsce pracy: Berlin
Zarobki: do końca roku 8,20 euro/h brutto, od stycznia 8,50/h
Liczba miejsc: 4

Zadania:
- manualna praca polegająca na łączeniu komponentów zabawek wykonanych z tworzyw sztucznych
- kontrola jakości, poprawianie niedoróbek

Wymagania:
- dyspozycyjność do końca stycznie 2015
- zręczność, pewna ręka, dobry wzrok
- mile widziane osoby z doświadczeniem na produkcji oraz mówiące po niemiecku
- umiejętność pracy w grupie
- wysoka motywacja i prawowitość

Oferujemy:
- płatne zakwaterowanie w mieszkaniach (ok 200 euro miesięcznie)
- umowa za pośrednictwem agencji
- możliwość stałego zatrudnienia u pracodawcy
- podwyżka wynagrodzenia po nowym roku
- pomoc i wsparcie koordynatora

W tytule wiadomości prosimy o podanie numeru referencyjnego: GB/66/2014

Dziękujemy za wszystkie przesłane aplikacje, prosimy również pamiętać o załączaniu klauzuli dotyczącej zgody przetwarzania danych osobowych na potrzeby prowadzonej rekrutacji.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z kandydatami pozytywnie zakwalifikowanymi w procesie rekrutacji.

Ganztags Beruf GmbH Arbeitsvermittlung

E-Mail-Adresse: ganztags-beruf@ok.de

Niederlassung:
Lange Reihe 51, 20099 Hamburg

ID ogłoszenia: 782544d866c07bdd

18 Odpowiedzi na “Produkcja zabawek praca w Niemczech bez języka od zaraz Berlin 2014-2015”

  1. Witam. Jesteśmy zainteresowani tą ofertą. Jest nas czwórka. Możliwość wyjazdu od zaraz.
    tel 723 881 941 Pozdrawiam

  2. nowakkarolina123 na 28 października 2014 @ 14:38

    Witam!
    Ja i moja mama jesteśmy zainteresowane tą ofertą.Możliwość wyjazdu od zaraz.
    Proszę o kontakt 697298741.
    Pozdrawiam.

  3. Witam. Wraz z chłopakiem jesteśmy zainteresowani państwa ofertą. Jesteśmy pracowici i gotowi do pracy od zaraz. Proszę o kontakt e-mail : fidecka.alicja@wp.pl
    Pozdrawiam!

  4. piekarskimateusz na 29 października 2014 @ 13:41

    także jestem zainteresowany . 513071566 mogę wyjechac już teraz. Pozdrawiam.

  5. wysłałam CV na podany adres e-mail :)

  6. Witam. Jestesmy para zainteresowani ta oferta i gotowi wyjechac od zaraz. Prosze o kontakt e-mail: damian.sliwa@o2.pl Mamy duze doswiadczenie na produkcji.

  7. Witam, jestem zainteresowana Państwa ofertą i gotowa wyjazdu od zaraz. Proszę o kontakt +48500201892 email: k.sieradzka0@onet.eu
    Pozdrawiam

  8. Witam ja wraz z moim meżem jesteśmy zainteresowani tą oferta pracy od zaraz jesteśmy młodzi mamy własne auto wiec dojazd do pracy nie sprawiał by nam problemu jesteśmy doświadczeni w pracy za granicą bo już pracowaliśmy w niemczech pozdrawiamy proszę o kontakt +48609788412

  9. Razem z mężem jesteśmy zainteresowani tą ofertą.Jesteśmy gotowi do wyjazdu od zaraz.tel.600672653

  10. witam jestem zainteresowanym ta praca od zaraz prosze o kontakt 508-426-360 albo 514-789-135 adas8080@wp.pl dziekuje

  11. justyna15061989 na 3 listopada 2014 @ 19:32

    Witam,jestem zainteresowana ofertą pracy.Możliwość wyjazdu od zaraz .
    Proszę o kontakt +49 15171702678
    Pozdrawiam

  12. Witamy. Wraz z żoną jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą. Ewentualny kontakt krichu141@wp.pl lub 607162087. Pozdrawiam.

  13. marzena666 na 4 listopada 2014 @ 11:52

    Witam , jestem zainteresowana ofertą pracy.Pełna dyspozycyjność
    kontakt mikita1972@wp.pl

    Pozdrawiam Marzena

  14. Witam!jesteśmy wraz z narzeczonym zainteresowani ofertą pracy.Proszę o kontakt pod numerem 605221810,lub ewelinaja530@gmail.com

  15. Witam. jesteśmy zainteresowani pracą na tym stanowisku od zaraz. Para młodych ludzi, mężczyzna zna j. niemiecki. Posiadamy cv po polsku i niemiecku. tel 792 634 717 lub 881 309 477. Pozdrawiamy Sylwia i Tomasz

  16. Witam.Jesteśmy zainteresowani pracą na tym stanowisku prosimy o kontakt e-mail :ewojciak89@gmail.com

  17. witam jestem zainteresowany praca poniewaz wiem jak sie pracuje na lini produkcyjnej poniez jestem operatorem takiet lini w Pl a dokladnie Ikea industry produkcja mebli. e mail judaspriest2144@wp.pl

  18. milenacendrowicz na 1 czerwca 2016 @ 11:54

    witam jestem zainteresowana praca od zaraz milena cendrowicz mila1002@interia.pl +4915211384426.