€ 2500 - 3000 € brutto+prowizje

Przedstawiciel handlowy branża tekstylna, praca w Niemczech dla kobiet

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bawaria
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 18 grudnia 2016 03:09

Dla kobiet perspektywa ciekawej pracy w Niemczech na stanowisku przedstawiciela handlowego w branży odzieżowej. Ogłoszenie z Bawarii dla osób komunikatywną znajomością niemieckiego.

Preznie rozwijajaca sie firma Lotus Personalservice GmbH z siedziba w Landshut, w Niemczech, poszukuje dla swojego klienta osobe zainteresowana podjeciem pracy na stanowisku:

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY – Branza tekstylna

Opis stanowiska:
- Reprezentowanie towaru i firmy na rynku
- Utrzymywanie pozytywnych relacji z obecnymi klientami i pozyskiwanie nowych
- Sprzedaz produktow danej firmy
- Zawieranie umow z klientami
- Reprezentacja firmy wobec konkretnego, indywidualne
- go klienta,
- Prowadzenie dzialan marketingowych
- Realizacja planow sprzedazy
- Raportowanie wynikow sprzedazy

Wymagania:
- Komunikatywna znajomosc jezyka niemieckiego
warunkiem koniecznym (znajomosc jezyka angielskiego bedzie dodatkowym atutem)
- Doswiadczenie w pracy z ludzmi
- Doswiadczenie w zakresie sprzedazy
- Prawo jazdy kat. B
- Gotowosc do podrozy sluzbowch
- Doswiadczenie w branzy technicznej
- Znajomosc technik sprzedazy
- Samodzielnosc na wymaganym stanowisku

Oferujemy:
- Praca od poczatku stycznia
- Atrakcyjne zarobki + prowizja
- Niezbedne narzedzia pracy: samochod, telefon, laptop
- Zatrudnienie w oparciu o niemiecka umowe o prace
- Pelny pakiet swiadczen socjalnych
- Pomoc w organizacji zakwaterowania

Osoby zainteresowane w/w stanowiskiem pracy prosimy o przeslanie do nas CV na adres mailowy: info@lotus-personalservice.de Prosimy o zawarcie nastepujacej klauzuli: “ Wyrazam zgode na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawa z dn. 29. 08. 1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 833) ”

Lotus Personalservice GmbH
Bernsteinstrasse 19 b
D-84032 Landshut
Telefon : 004915121531643
info@lotus-personalservice.de lub na j.zariczanska@lotus-personalservice.de

ID ogłoszenia: 876585157ca420c9