€ 13,40/h +dieta, zakwaterowanie

Przeprowadzki oferta fizycznej pracy w Niemczech bez języka od zaraz, Köln 2021

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 8 marca 2021 03:17

Fizyczna praca w Niemczech przy przeprowadzkach od zaraz. Zatrudnienie 2021 w Kolonii dla chętnych bez znajomości języka z zakwaterowaniem oferowanym bezpłatnie na miejscu.

Stanowisko: Pracownik do przeprowadzek

Lokalizacja: Kolonia, Niemcy

Start: od marca 2021

Pensja: 13,40 euro brutto na godzinę pracy plus dodatki

Obowiązki:

  • praca fizyczna wykonywana zespołowo
  • do zadań pracownik należy kompleksowe przeprowadzanie przeprowadzki klientów firmowych i indywidualnych
  • prace polegają między innymi na zabezpieczeniu, zdemontowaniu, przeniesieniu, załadunku oraz rozładunku i montażu na miejscu
  • często wymagane są wyjazdy do innych miejscowości z noclegiem

Oczekiwania:

  • bezkonfliktowość, zaangażowanie, pracowitość, wielozadaniowość
  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • prawo jazdy kat. B lub C
  • zręczność, dobra kondycja fizyczna
  • wysoka motywacja
  • gotowość do pracy w godzinach nadliczbowych

Zapewniamy:

  • wsparcie koordynatora polskiego pochodzenia
  • zatrudnienie na podstawie umowy niemieckiej
  • darmowe zamieszkanie zorganizowane w hotelu pracowniczym niedaleko siedziby firmy
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • świadczenia socjalne
  • dietę za każdy dzień roboczy w wysokości 15 euro netto

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zgłoszenia grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości.

Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz aktualnych danych kontaktowych.

Wiadomość z CV oraz LM należy wysłać za pomocą poczty elektronicznej z podaniem odpowiedniego tytułu:

„Niemcy praca przy przeprowadzkach, Kolonia 03/2021”

Arbeiteinstellen – Agentur für Arbeit
Am Karlshof 44, 40231 Düsseldorf

arbeiteinstellen2021@fastmail.de

ID ogłoszenia: 2946044b1dae17c8

1 odpowiedź na “Przeprowadzki oferta fizycznej pracy w Niemczech bez języka od zaraz, Köln 2021”

  1. vveteran na 9 marca 2021 @ 09:01

    Dzień dobry. Jestem zainteresowany podjęciem pracy w waszej firmie. Proszę o kontakt
    575557319
    vveteran2@gmail.com
    Michał Antoniewicz