€ 2100-2500 euro brutto/mc

Przewóz osób oferta pracy w Niemczech od zaraz dla kierowcy kat.B Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 24 sierpnia 2017 03:08

Propozycja pracy w Niemczech przy przewozie osób samochodami luksusowymi. Zatrudnienie aktualne od zaraz dla kierowcy kat.B z podstawową znajomością języka w Stuttgarcie.

Stanowisko: Kierowca kat.B

Zarobki: 2100 do 2500 euro brutto miesięcznie

Termin: od zaraz

Lokalizacja: Stuttgart, Niemcy

Obowiązki:

  • opieka nad powierzonych samochodem służbowych – sprawdzanie płynów, uzupełnianie gratisów dla klientów, zostawianie samochodu w serwisie lub na myjni w razie konieczności
  • praca polegać będzie na świadczeniu usług przewozu dla klientów premium (tzw. VIP-ów)
  • dbanie o dobre imię firmy

Wymagania:

  • dostępność od zaraz
  • brak uzależnień – totalny zakaz palenia papierosów w trakcie pracy
  • dbanie o własny nienaganny strój
  • zdolność do nawiązywania dobrych relacji z klientami
  • profesjonalizm
  • pełna dyskrecja
  • prawo jazdy kat.B
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • możliwość podjęcia pracy na dłużej

Zapewniamy:

  • wdrożenie w obowiązki
  • niemiecką umowę o pracę oraz ubezpieczenie pracownicze
  • odprowadzanie składek i płacenie podatku
  • uniform służbowy – klasyczny garnitur oraz eleganckie obuwie
  • zatrudnienie od zaraz
  • nowoczesną oraz komfortową flotę – mercedes s-klasy, jaguar Xf, audi a7, bmw 7

Aplikacja:
Zainteresowanych powyższą ofertą, prosimy o przesyłanie zgłoszeń mailowo, na adres:

  • neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: „Niemcy praca dla kierowcy kat.B, Stuttgart″

ID ogłoszenia: 128599df10fe5839

1 odpowiedź na “Przewóz osób oferta pracy w Niemczech od zaraz dla kierowcy kat.B Stuttgart”

  1. Witam, zgłaszam chęć podjęcia pracy, lecz nie mogę wysłać meila na w/w adres. Poniżej krótki opis siebie w języku niemieckim.

    Hallo, ich heiße Daniel, ich bin 20, ich bin Polen, ich habe Polnische Abitur, ich habe Polnische technische Schule beendet, Ich habe IT-Techniker Qualifikationen.Ich wohne ins Lathen und ich suche gerne Arbeit als Fahrer mit Führerschein Klasse B. Ich kenne Deutsch und sehr gut Englisch. Ich liebe Autos und fahren, ich kann VIP Fahrer sein, ich habe Erfahrung mit teure und starke Autos, ich habe BMW 645 4.4l und ich pflege uber Sie :) Ich mache 50 000 km pro Jahr, ich habe Erfahrung mit fahren ins große Städte und auf den Autobahnen. Ich habe Mechanisches Wissen uber Autos. Ich kann auch Kurier oder ähnlich sein. Aktuell ich arbeite ins Emsland Frischgeflügel. Ich habe Erfahrung mit komissionieren. Bitte schreiben oder rufen.
    Tel. +49 160 7615187
    Daniel19970329@o2.pl