€ od 13/h

Przy pakowaniu wafelków od zaraz bez języka dam pracę w Niemczech, Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bremen
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 11 października 2021 01:43

Oferta pracy w Niemczech dla pakowaczy bez znajomości języka przy pakowaniu wafelków. Zatrudnienie w fabryce słodkości z Bremen do podjęcia od zaraz. Zakwaterowanie odpłatne zorganizowane jest na miejscu dla pracowników.

Stanowisko: Pakowacz wafelków

Miasto: Bremen, Niemcy

Pensja: od 13 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • łatwe prace na produkcji i przy pakowaniu wafelków na linii produkcyjnej
  • zadania mogą być monotonne i powtarzalne
  • pracodawca zapewnia przeszkolenie pracownicze

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • brak uzależnień
  • punktualność
  • zdyscyplinowanie
  • samodzielność
  • zręczność
  • dynamiczne tempo pracy

Zapewniamy:

  • rzetelne szkolenie pracownicze
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • system zmianowy
  • na miejscu zorganizowane zakwaterowanie w cenie 120 euro miesięcznie od osoby
  • dostęp do świadczeń socjalnych
  • pełny etat
  • ubezpieczenie pracownicze
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia – dobrą pensję i stabilną umowę niemiecką

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, zgłoszenia grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości.

Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz aktualnych danych kontaktowych.

Wiadomość z CV oraz LM należy wysłać za pomocą poczty elektronicznej z podaniem odpowiedniego tytułu:

„Niemcy praca przy pakowaniu wafelków, Bremen 2021”

Arbeiteinstellen – Agentur für Arbeit
Am Karlshof 44, 40231 Düsseldorf

arbeiteinstellen2022@fastmail.de

ID ogłoszenia: 1966162d841380a0