€ 9,82/h brutto

Przy zbiorach szparagów dam sezonową pracę w Niemczech bez języka 2022 Rain am Lech

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Rain am Lech
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 31 stycznia 2022 01:19

Oferujemy zatrudnienie w Rain am Lech przy zbiorach szparagów. Niemcy praca sezonowa od kwietnia 2022 dla chętnych bez znajomości języka. Zakwaterowanie zorganizowane jest odpłatnie na miejscu.

Stanowisko: Pracownik do zbiorów szparagów

Lokalizacja: Rain am Lech, Bawaria, Niemcy

Pensja: 9,82 euro brutto na godzinę pracy

Umowa: od kwietnia do czerwca 2022

Obowiązki:

  • praca polowa przy zbiorze szparagów
  • praca na hali przy sortowaniu oraz przycinaniu zbioru

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • dostępność

Zapewniamy:

  • zatrudnienie sezonowe bez znajomości języka niemieckiego
  • wsparcie przedstawiciela polskojęzycznego
  • dobre zarobki
  • bezpłatne pośrednictwo pracy
  • ubezpieczenie
  • jeżeli będzie konieczne to darmowy przejazd do lekarza
  • za darmo możliwość korzystania z pralek i suszarek
  • pracodawca zapewnia 2 razy w tygodniu przejazdy do supermarketu
  • możliwość pobierania zaliczki raz na tydzień
  • sklep z napojami na miejscu
  • zamieszkanie w cenie 9,90 euro dziennie w 2 osobowym kontenerach mieszkalnych, ogrzewanych

Aplikacja:

Zainteresowanych powyższą ofertą, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, biuro w Niemczech:

004915172701929 – dzwonić można od poniedziałku do piątku od 8 do 20, kontakt również przez WhatsApp

kontakt do Polki pani Tokarz: 12 284 51 75, dzwonić można poniedziałek-piątek od 8 do 10 i od 19 do 21 oraz w soboty od 8 do 10

źródło: www.olx.pl/oferta/praca/poszukiwani-pracownicy-sezonowi-do-zbioru-szparagow-w-2022-r-CID4-IDMu0TC.html

ID ogłoszenia: 71061f683eb22536