€ 18-22 Euro/Godzina

Puderbach oferta pracy w Niemczech jako Elektrotechnik, Inżynier Elektryk

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Puderbach
  • Znajomośc języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: Praca stała
  • Opublikowany: 16 sierpnia 2018 01:18

Propozycja pracy w Niemczech na terenie Puderbach skierowana do elektrotechników – inżynierów elektryków. Zatrudnienie przy terminowej i jakościowej realizacji robót elektrycznych, zgodnie z dokumentacją techniczną.

Założone w 1998 roku Biuro Projektowe Funk, to Europejska firma koncentrująca się na planowaniu oraz realizacji projektów instalacji elektrycznych. Jesteśmy liderem w dziedzinie innowacyjnych
i wysokoefektywnych rozwiązań dla rynku Europejskiego. Kładziemy nacisk na inteligentne, ekonomiczne i energooszczędne technologie.

Obecnie poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko:
Inżynier Elektryk
Miejsce pracy: Puderbach Niemcy

Zakres Zadań

Aktualizowanie dokumentacji technicznej
Terminowa i jakościowa realizacja robót elektrycznych, zgodnie z dokumentacją techniczną.
Analiza dokumentacji technicznej oraz poszukiwanie optymalnych rozwiązań z zakresu robót elektrycznych.
Nadzorowanie pracowników pod względem zgodności z umową, harmonogramami, przepisami BHP i PPOŻ w zakresie robót elektrycznych.
Zarządzanie podległymi pracownikami.
Raportowanie postępów robót elektrycznych.

Zatrudnionym osobom oferujemy:

Stałą współpracę na podstawie Niemieckiej umowy o pracę.
Ubezpieczenie zdrowotne dla pracownika.
Dodatkowo płatne nadgodziny.
Dodatki świąteczne i wakacyjne.
Profesjonalny sprzęt do pracy, ubrania robocze.
Pomagamy również w znalezieniu mieszkania.

Wymagania:

Doświadczenie na stanowisku Inżyniera Elektryka.
Doświadczenie z narzędziami konfigurującymi takimi jak
AutoCAD, E-plan.
Znajomość pakietu MS Office.
Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym, mile widziana znajomość języka niemieckiego.
Dyspozycyjność.

ID ogłoszenia: 1925b7179864b904

Brak tagów

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: barwoldpbw
  • Zarejestrowany od: 13 sierpnia 2018

Inne przedmioty dodane przez barwoldpbw

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez barwoldpbw »