€ od 8,80 euro brutto/h + dieta

Ratyzbona ogłoszenie pracy w Niemczech bez języka na produkcji w branży motoryzacyjnej

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Ratyzbona
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 9 maja 2016 02:00

Oferujemy zatrudnienie w fabryce z Ratyzbony na produkcji przy montażu części. Praca w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka i doświadczenia z zapewnionym zamieszkaniem odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Miasto: Ratyzbona, Niemcy

Stawka godzinowa: od 8,80 euro brutto, zarobki będą wzrastać razem ze stażem pracy, aż do 12,32 po przepracowaniu 9 miesięcy, dodatkowo pracownik otrzymuje dietę w wysokości 6 euro netto dziennie

Opis zadań:

  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za montaż elementów na podstawie instrukcji i zgodnie z wytycznymi
  • obowiązkiem będzie kontrola jakości
  • pakowanie gotowych części

Wymagania:

  • zręczność
  • zwinność
  • doświadczenie w podobnej pracy
  • wytrzymałość
  • sprawność fizyczna
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego

Zapewniamy:

  • dobre wynagrodzenie wypłacane w euro
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy na czas nieokreślony
  • praca w systemie zmianowym
  • wsparcie w zapewnieniu zamieszkania

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o przesłanie zgłoszenia poprzez poniższą stronę:

ID ogłoszenia: 445572f969c92b7c