€ 13,30/h +zakwaterowanie

Regipsiarz od zaraz Niemcy praca na budowie przy montażu karton-gips Fulda 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Fulda
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 6 kwietnia 2020 03:50

Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz na budowie przy regipsach. Zatrudnienie w Fuldzie dla budowlańców z podstawową znajomością języka i doświadczeniem.

Stanowisko: Pracownik budowlany – regipsiarz

Miasto: Fulda, Niemcy

Pensja: 13,30 euro brutto na godzinę pracy

Opis stanowiska pracy:

  • praca budowlana przy montażu ścianek działowych a także sufitów podwieszanych
  • wykonywanie zadań wykończeniowych jak szpachlowanie łączeń, szlifowanie, malowanie

Wymagania:

  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • posiadanie 3 letniego doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku
  • samodzielność
  • czynne prawo jazdy kat.B i własne auto na wyjazd

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzinowym
  • umowę o pracę
  • darmowe zakwaterowanie zorganizowane na miejscu przez pracodawcę
  • zatrudnieni e na podstawie umowy podpisanej bezpośrednio z niemieckim pracodawcą
  • świadczenia socjalne
  • opcja pracy w godzinach nadliczbowych
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych, przy tłumaczeniu dokumentów itp.
  • wsparcie przy organizacji wyjazdu do Niemiec

Aplikacja:
Zainteresowanych powyższą ofertą, zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem źródła.

źródło: www.pracuj.pl/praca/regipsiarz-rekrutacja-prowadzona-online-lub-telefonicznie-niemcy-fulda,oferta,7442438

ID ogłoszenia: 3995e89ad35047fa