€ akord

Rekrutacja 2015 sezonowa praca w Niemczech przy zbiorach owoców i warzyw

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: zależne od urodzaju
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 26 października 2014 01:26

Rozpoczynamy rekrutację pracowników sezonowych do pracy w Niemczech na rok 2015 przy zbiorach warzyw i owoców. Pierwsze oferty od kwietnia przy zbiorze szparagów, aż do listopada (zbiory jabłek/winogron).

Stanowisko: pracownik sezonowy
Miejsce pracy: różne lokalizacje
Zarobki: akord
Zakwaterowanie: zwykle kontenery mieszkalne (koszt 1-3 euro za dobę)

Zadania:
Poszukujemy osób, które mają doświadczenie w rolnictwie przy zbiorach warzyw lub owoców.

Obecnie poszukujemy pracowników na następujące stanowiska:
– zbiory szparagów na polu (od kwietnia do czerwca)
– zbiory truskawek na polu (od czerwca do połowy sierpnia)
– zbiory malin (od lipca do połowy sierpnia)
– zbiory warzyw szklarniowych (od maja do końca września)
– zbiory truskawek szklarniowych (od kwietnia do maja)
– zbiory jabłek (od sierpnia do listopada)
– zbiory winogron (od sierpnia do listopada)
– zbiory pieczarek (od lipca do października)
– pielęgnacja i zbiory kwiatów w szklarni (od kwietnia do września)

Wymagamy:
– doświadczenie przy zbiorach owoców lub warzyw (minimum jeden sezon)
– duże chęci do pracy
– gotowość do wyjazdu na okres 6-8 tygodni
– mile widziane osoby dysponujące własnym środkiem transportu

Oferujemy:
– bez prowizyjne zatrudnienie bezpośrednio u niemieckich rolników
– zakwaterowanie płatne zapewnione na miejscu w większości wypadków
– wsparcie prawno-administracyjne
– ubezpieczenie NNW

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: DG/001/15  oraz informacji jakiego typu zbiory i w jakim terminie Państwa interesują.

Dringend Europa – Arbeitsagentur

Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

email: dringende@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

ID ogłoszenia: 918544d8e0acf979

3 komentarze na “Rekrutacja 2015 sezonowa praca w Niemczech przy zbiorach owoców i warzyw”

  1. Witam
    Jestem zainteresowany wraz z kolegą ofertą pracy.
    Mamy 18 i 20 lat. Zbieraliśmy już truskawki w Holandii.
    Jesteśmy dyspozycyjni od końca czerwca do września.
    Posiadamy prawo jazdy kat.B
    Język niemiecki na poziomie podstawowym
    Tel. 726067932 i 731581360
    e-mail: pabl00r30@o2.pl
    Pozdrawiam

  2. praca100 na 6 marca 2015 @ 15:59

    Witam,
    Jestem osobą rzetelną, pracowitą, sumienną, odpowiedzialną, szybko nawiązuje kontakty w grupie, mam doświadczenie w pracy fizycznej. Bardzo proszę o kontakt.
    Tel.: 889220729
    E-mail: gitara100000@wp.pl

    Pozdrawiam

  3. Jestem zainteresowany. Mam 19 lat, dobrze zbudowany, energiczny, wytrzymały, zdeterminowany i gotów do pracy od zaraz ! W pełnej aktywności fizycznej co na pewno się przełoży w pracy przy zbiorach 🙂 proszę o kontakt 015117206049