€ do uzgodnienia

Remonty i wykończenia Niemcy praca na budowie od zaraz dla Polaków Bonn

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bonn
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 3 grudnia 2014 16:40

Aktualna oferta pracy w Niemczech dla Polaków w budownictwie przy remontach i wykończeniach. Zatrudnienie od zaraz w Bonn dla pracowników budowlanych z zapewnionym zakwaterowaniem.

Stanowisko: budowlaniec

Lokalizacja: Bonn

Wynagrodzenie: stawka do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Osoby zatrudnione będą odpowiedzialne za wykonywanie prac wykończeniowych oraz remontowych.
  • Do zadań należeć będzie malowanie ścian, tapetowanie, kładzenie płytek, montaż drzwi i okien oraz inne wymagane zadania.

Oczekiwania:

  • kondycja fizyczna na poziomie dobrym, duża zręczność, sprawność manualna, zwinność
  • umiejętność logicznego myślenia
  • osoby kreatywne, otwarte i umiejące pracować w zespole
  • posiadanie minimum 5 lat doświadczenia przy pracach remontowo budowlanych

Oferujemy:

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
  • pracę na 3 miesiące z możliwością przedłużenia dla najlepszych pracowników
  • pracodawca opłaca ubezpieczenie oraz zajmuje się odprowadzaniem składek
  • uczciwe zarobki
  • atrakcyjne warunki pracy
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora
  • zorganizowane zamieszkanie

Aplikacja:
Wiadomość zatytułowaną: nr. ref.: wir/01/15 należy przesłać na poniżej podany adres z załączeniem aktualnych danych kontaktowych, zdjęcia oraz zgody na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji.

adres e-mail: Leiharbeiter@solution4u.com

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dam-prace-w-niemczech-przy-remontach-i-wykonczeniach-dla-polakow-bonn/

ID ogłoszenia: 297547f1cc71bfeb

2 Odpowiedzi na “Remonty i wykończenia Niemcy praca na budowie od zaraz dla Polaków Bonn”

  1. Lukasz nowik na 10 grudnia 2014 @ 02:51

    jestem zainteresowany Panstwa ogloszeniem od ponad 2 lat prowadze wlasna dzialalnosc , zajmujemy sie glownie wykonczeniowka .Pracowalem do tej pory przy :tynki agregatem , posadzki , murowanie elewacja,wykonczeniowka gladzie malowanie,ciesla zbrojarz,iniekcje cisnieniowe moj nr 508972604

  2. Jestem zainteresowany mam 15 letnie doświadczenie w pracy na budowie 609642373