€ od 10 euro/h netto

Rheine dam pracę w Niemczech bez języka od zaraz na budowie przy regipsach

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Rheine
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 30 listopada 2015 02:38

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech na budowie przy montażu regipsów. Zatrudnienie od zaraz w Rheine dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego przy zabudowie suchej.

Stanowisko: Pracownik ogólnobudowlany – monter regipsów

Start: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Rheine, Niemcy

Wynagrodzenie: od 10 euro/h netto

Liczba wakatów: 5

Obowiązki:

  • osoba zatrudniona zajmuje się pracami remontowo budowlanymi
  • głównym zadaniem będzie montaż regipsów – podwieszanie sufitów oraz stawianie ścianek działowych

Wymagania:

  • umiejętność pracy w zespole
  • pracowitość, odpowiedzialność, przykładanie się do zadań
  • praktyczna znajomość nowoczesnych technik budowlanych
  • posiadanie udokumentowanego doświadczenia w pracy przy montażu regipsów
  • samodzielność
  • chęć podjęcia stałej pracy w Niemczech
  • brak nałogów
  • brak problemów zdrowotnych

Oferujemy:

  • praca na dłużej oraz zapewnione stałe zlecenia
  • umowa o pracę na niemieckich warunkach
  • zapewniona duża liczba godzin
  • ubezpieczenie oraz odprowadzanie składek
  • dobre warunki i atrakcyjne zarobki

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższym ogłoszeniem prosimy o kontakt za pośrednictwem poniższego maila:

  • einfach-losungen@germanymail.com z dopiskiem: „Praca Niemcy na budowie, Rheine. Imię, nazwisko”

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-w-niemczech-bez-jezyka-na-budowie-przy-regipsach-rheine/

ID ogłoszenia: 956565907f33bdc7