€ 6,50 Euro/godz. netto

Rolnictwo dam pracę w Niemczech jako Pracownik Gospodarstwa Rolnego (Dojarz) Poczdam

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Poczdam
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: dłuższy okres czasu
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 4 października 2015 01:14

Gospodarstwo rolne z Poczdamu poszukuje dojarzy do pracy w Niemczech w rolnictwie.  Oferta sezonowa przy udoju mechanicznym oraz karmieniu cieląt i pracach porządkowych.

J&M Job Service jest licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 12532. W chwili obecnej dla jednego z naszych niemieckich Klientów, właściciela gospodarstwa położonego w okolicach Poczdamu, poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

PRACOWNIK GOSPODARSTWA ROLNEGO – DOJARZ

Miejsce pracy: Niemcy, okolice Poczdamu

Obowiązki:
Praca przy mechanicznym udoju krów (300sztuk), karmienie cieląt oraz prace porządkowe.

Wymagania:
- doświadczenie przy udoju mechanicznym krów
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego
- wysoka motywacja do pracy
- dobra kondycja fizyczna

Oferta:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pełen etat)
- atrakcyjne wynagrodzenie (stawka 6,50 Euro/godz. netto)
- zakwaterowanie – zapewnione bezpłatnie
- czas pracy: około 180 godzin miesięcznie
- praca od zaraz na dłuższy okres czasu

Osoby zainteresowane ofertą pracy proszone są o przesłanie CV (mile widziane również CV w języku niemieckim) na adres:

praca@forwork.eu

W tytule maila proszę wpisać: Pracownik Gospodarstwa Rolnego (Dojarz) – Niemcy, Poczdam

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883).

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

ID ogłoszenia: 498560e7a259eeb5