€ 6 euro brutto/h

Rolnictwo-oferta pracy w Niemczech od zaraz przy zbiorach szparagów Duisburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Duisburg
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 30 marca 2014 23:53

Pilnie poszukujemy pracowników fizycznych do podjęcia sezonowej pracy w Niemczech w rolnictwie. Zatrudnienie w Duisburgu przy zbiorach szparagów od zaraz.

Stanowisko: Pracownik do zbioru szparagów

Lokalizacja: Duisburg

Zarobki: 6 euro brutto/h

Obowiązki:

  • Praca należy do fizycznej. Polegać będzie na ręcznym zbiorze szparagów z upraw polowych.
  • Pracownik będzie miał za zadanie wyciągać szparagi z kopców korzystając z zakrzywionego noża. Kolejnym krokiem będzie wygładzenie kopca.
  • Szparagi należy zbierać przed wyrośnięciem z kopczyków ponieważ później zaczynają się przebarwiać.
  • Zadanie musi być wykonane delikatnie tak aby nie uszkodzić warzyw które rosną obok.

Oczekiwania:

  • dobra sprawność fizyczna
  • ostrożność, zręczność
  • mile widziane doświadczenie w pracy przy zbiorach szparagów

Oferujemy:

  • praca 8 h dziennie
  • pracodawca zapewnia zakwaterowanie w mieszkaniu. Koszt w wysokości 2,88 euro za dobę pokrywa pracownik.
  • w mieszkaniu pracownik ma dostęp do kuchni oraz łazienek
  • Dla zainteresowanych istnieje opcja wykupienia wyżywienia. Koszt dzienny to 7,47 euro za dobę.

Aplikacja:
Aplikacje w języku niemieckim będą dodatkowym atutem.

Możliwość przesyłania zgłoszeń za pośrednictwem poczty elektronicznej:

  • info@spargelhof-kisters.de.
  • Telefon:0049 2831980848, kom. 004915234391048

źródło: http://niemcy.praca123.eu/ogloszenia/rolnictwo-oferty-pracy-w-niemczech-przy-zbiorach-szparagow-duisburg-2014/

ID ogłoszenia: 2855337d45f52c41

4 Odpowiedzi na “Rolnictwo-oferta pracy w Niemczech od zaraz przy zbiorach szparagów Duisburg”

  1. Witam.
    Jestem z Kuzynka Bardzo zainteresowana ta Ofertą Pracy.
    Mamy doświadczenie na podobnym stanowisku.Jesteśmy chętne podjąć Pracę od zaraz.
    Kondycję mamy ;)
    Proszę o kontakt pod nr: 510787665 Bibiana i 667592366 Marta .
    Z Góry Dziękujemy.

  2. Witam, jestem zainteresowany Państwa ofertą pracy.
    Jestem w pełni dyspozycyjny.
    Pracowałem 5 lat przy zbiorach w Szkocji.
    Proszę o kontakt pod nr:513842879 lub mail madziarana@wp.pl

  3. Witam jestem wraz z kolegą zainteresowany państwa ofertą pracy .
    Jesteśmy sprawni fizycznie i dyspozycyjni.
    prosze o kontakt pod nr513656279 lub email mcpeter4@interia.pl

  4. tzipuro na 3 maja 2014 @ 20:46

    witam jestesmy zainteresowani oferta pracy wraz z bratem. posiadamy doswiadczenie przy zbiorach. mozemy zaczac prace od zaraz, jestesmy mlodzi (21, 25l) silni i sprawni nr kontaktowy 669389247