€ 6 brutto/h lub akord

Rolnictwo oferty pracy w Niemczech przy zbiorach truskawek od maja 2014

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hannover
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: 2-3 miesiące
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 22 marca 2014 14:14

Gospodarstwo z okolic Hannoveru poszukuje sezonowych pracowników od maja 2014 do pracy w Niemczech przy zbiorach truskawek w rolnictwie. Nie wymagany język niemiecki, ani doświadczenie. Zakwaterowanie płatne zapewnione dla pracowników.

Stanowisko: pracownik sezonowy
Zarobki: 6 euro brutto za godzinę lub stawki akordowe
Miejsce pracy: Suderbruchtrift 10, 31832 Springe (okolice Hannoveru)

Zadania:
W trakcie sezonu gospodarstwo zatrudnia około 250 pracowników sezonowych do ich zadań należy głównie zbieranie truskawek lub warzyw z upraw polowych. Do zadań może należeć również sortowanie oraz pakowanie zebranych plonów. Zatrudnienie możliwe od kwietnia do końca sierpnia.

Wymagania:
- nie wymagana znajomość języka ani doświadczenie

Oferujemy:
- możliwość podjęcia legalnej pracy sezonowej w Niemczech
- atrakcyjne stawki godzinowe lub pracę na akord
- gwarantowane zatrudnienie w wymiarze 8 godzin dziennie z możliwością wzięcia dodatkowych godzin
- zakwaterowanie płatne (3,50 euro dziennie) w kontenerach mieszkalnych z dostępem do węzła sanitarnego, aneksu kuchennego
- wyżywienie pracownika nie będzie zapewnione

Jak aplikować?
Mogą się Państwo z nami kontaktować w języku niemieckim, polskim i angielskim.

Prosimy o kontakt drogą mailową na adres: info@erdbeerhof-sander.de

Telefon: 0048 693338862, 0048 784255010

ID ogłoszenia: 826532d891cbd0a2

12 Odpowiedzi na “Rolnictwo oferty pracy w Niemczech przy zbiorach truskawek od maja 2014”

  1. matigrozer na 23 marca 2014 @ 21:43

    Witam jestem zainteresowany oferta pracy, jestem gotowy wyjechać od zaraz
    proszę o kontakt Mateusz
    888016143

  2. chetnidopracy na 24 marca 2014 @ 12:23

    Witam
    Obydwoje z chlopakiem jestesmy zainteresowani ta oferta pracy.obydwoje bez przeciwskazan do pracy prosze o kontakt e-mail pracazagranica1993@interia.pl

  3. Witam jestem zainteresowany ofertą pracy, jestem gotowy do podjęcia pracy od zaraz proszę o kontakt 501288068

  4. Witam.
    Jestem zainteresowana z Kuzynka ta Ofertą Pracy.
    Jesteśmy Chętne wyjechać od zaraz.
    Proszę o kontakt pod nr.510787665 Bibiana i 667592366 Marta.
    Z Góry Dziękuję.

  5. Witam!! Jestem zainteresowana wraz z siostra Martą pracą u was. Rodzice mają gospodarkę i wiemy co to jest ciężka praca i jesteśmy przyzwyczajone do pracy. Punktualne, pracowite, bez nałogów, nie karane. Marta zna podstawowy język niemiecki, ma prawo jazdy kategorii B. Kontakt nr.tel. 507780389 lub na maila adam19945@o2.pl

    Czekamy na odpowiedzi z Waszej strony i jak najbardziej pozytywne rozpatrzenie naszego zapytania o pracę.

    Serdecznie pozdrawiamy:)

  6. jestem zainteresowany tą pracą :) czy oferta jest nadal aktualna ?
    prosze o kontakt ; 722332452

  7. Witam,
    Wraz ze znajomym jesteśmy zainteresowani pracą w czerwcu i lipcu. Jesteśmy pracowici, wytrzymali i mamy silną motywacje. Prosimy o kontakt.
    Tel. 537-313-388
    Email- jegiellonsky@wp.pl

  8. Witam jestem bardzo zainteresowany tą ofertą pracy :) jestem młody , ale posiadam duże doświadczenie w pracy przy zbiorach :) jestem gotowy do podjęcia pracy od maja proszę o kontakt 717951213

  9. Witam wraz z kolegą bardzo jesteśmy zainteresowani ofertą pracy
    jesteśmy sprawni fizycznie i nie boimy sie żadnej pracy i jesteśmy bardzo zdeterminowani.
    mam 20 lat a kolega 22 lata prosze o kontakt 513656279 lub na email mcpeter4@interia.pl
    Pozdrawiamy :)

  10. Witam,
    jestem zainteresowany tą ofertą mam 20 lat i bardzo dobrą kondycję fizyczną.
    Mogę wyjechać od zaraz.
    Proszę o kontakt 661143949
    Pozdrawiam

  11. Sebastian86 na 3 maja 2014 @ 14:58

    Witam. Wraz z kolegą jestem zainteresowany państwa ofertą. Wyjazd możliwy na okres od czerwca do września wspólnie z kolegą. Bardzo proszę o kontakt na nr telefonu: 609097840. Istnieje możliwość rozmowy w języku niemieckim. Pozdrawiam.

  12. ogorson1985 na 5 maja 2014 @ 12:45

    Jestem zaintereswany praca przy zbiorze truskawek.
    Mam doswiadczenie przy zbiorze truskawek i pomidorów.
    Jestem gotowy do pracy w kazdej chwili i na czas nieokreslony.
    Pilnie potrzebuje pracy z powodów finansowych. Może to być ciężka praca.
    Proszę o kontakt:
    email: ogorson1985@gmail.com
    tel: 693-659-728
    Pozdrawiam