€ 0,000

Rolnictwo sezonowa praca Niemcy – pracownik gospodarstwa rolnego Tangstedt

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Tangstedt
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 5 października 2014 01:15

Gospodarstwo rolne z Tangstedt poszukuje pracowników sezonowych do pracy w Niemczech przy obowiązkach związanych z doglądaniem zwierząt (dojenie, karmienie, wypas, prace porządkowe).

Dla jednego z Naszych niemieckich klientów poszukujemy pracowników na stanowisko:

Pracownik gospodarstwa rolnego /dojarz

Miejsce pracy: Niemcy
Opis stanowiska:
dojenie krów,
prace porządków (czyszczenie obory, koszenie trawy),
karmienie,
wypas krów,
podsypywanie słomy.

Wymagania:
doświadczenie w dojeniu krów,
znajmość języka niemieckiego(do porozumienia)
miele widziane posiadanie Prawa Jazdy kat.B ( mile widziane T)
Oferujemy:
umowa na warunkach niemieckich,
zakwaterowanie,
bogaty pakiet socjalny.
Osoby zainteresowane prosimy o
przesłanie aktualnego CV na adres cv@jobeurope.pl z dopiskiem ,, dojarz”

Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie
moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, zgodnie z postanowieniami ustawy z
29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101,
poz. 926 ze zm.)

ID ogłoszenia: 549542a8615e6541

1 odpowiedź na “Rolnictwo sezonowa praca Niemcy – pracownik gospodarstwa rolnego Tangstedt”

  1. nurzynskileszek na 15 października 2014 @ 21:47

    Witam, jest zainteresowany. Mam doświadczenie w prowadzeniu gospodarstwa, posiadam prawo jazdy B i T, dyspozycyjny od zaraz. Kontakt nurzynskileszek@gmail.com tel: 723929961

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: posrednictwo
  • Zarejestrowany od: 26 września 2014

Inne przedmioty dodane przez posrednictwo

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez posrednictwo »