€ 8,50 euro brutto/h

Rostock dam pracę w Niemczech w restauracji od września pomoc kuchenna

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Rostock
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 27 lipca 2015 02:56

Oferujemy sezonową pracę w Niemczech dla Polaków. Zatrudnienie w restauracji z Rostock na stanowisku pomocy kuchennej przy zadaniach porządkowych, krojeniu, myciu i wspieraniu kucharza.

Stanowisko: Pomoc kuchenna

Zarobki: 8,50 euro brutto na godzinę pracy

Miejsce zatrudnienia: Rostock, Niemcy

Czas trwania umowy: praca od września do października 2015

Opis stanowiska pracy:

  • zmywanie zastawy stołowej
  • wycieranie stołów
  • wsparcie prac kucharza – mycie, krojenie, szatkowanie
  • prace porządkowe – wycieranie podłóg, mycie stolików, sortowanie naczyń

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy sezonowej w wyznaczonym terminie
  • niepodejmowanie pracy w 2015 roku
  • umiejętność swobodnej komunikacji w języku niemieckim
  • odpowiedzialność
  • mile widziane doświadczenie
  • obowiązkowość, motywacja

Zapewniamy:

  • pracę od września do października 2015
  • legalne warunki zatrudnienia
  • pracę dla osób które nie podejmowały żadnej pracy od początku bieżącego roku
  • zorganizowane płatne miejsce zamieszkania w cenie ok 230 – 330 euro miesięcznie

Aplikacja:
Zgłoszenia w formie wiadomości e-mail prosimy przesłać z załączeniem CV na adres:

  • praca@jeople.de

w nagłówku należy dopisać: pomoc kuchenna

źródło: http://www.praca4u.net/praca-jako-pomoc-kuchenna-id310934.html

ID ogłoszenia: 53255b57dd513213