€ 10 euro/h

Rozładunek i załadunek kontenerów fizyczna praca Niemcy w Saarland

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Saarland
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: 6 miesięcy
  • Opublikowany: 8 stycznia 2015 03:57

Prowadzimy rekrutację pracowników do fizycznej pracy w Niemczech na magazynie przy rozładunku i załadunku kontenerów. Zatrudnienie w okolicach Saarland na pół roku.

Stanowisko: pracownik fizyczny

Miejsce zatrudnienia: Saarland

Wynagrodzenie: 10 euro

Obowiązki:

  • Pracownikowi zostaną przydzielone prace fizyczne polegające na rozładunku i załadunku kontenerów.
  • Zadania wykonywane będą ręcznie.

Oczekiwania:

  • dobra znajomość języka niemieckiego
  • tężyzna fizyczna i dobra sprawność
  • możliwość podjęcia fizycznej pracy
  • brak problemów zdrowotnych
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy na pół roku
  • wiek osób kandydujących powinien się mieścić w następujących ramach: 22 do 31

Oferujemy:

  • zatrudnienie na okres 6 miesięcy
  • dobra praca
  • możliwość wyjazdu na czas określony

Aplikacja:
Prosimy o przesłanie zgłoszenia za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: info@dobrapraca4you.eu

źródło: http://www.mypolacy.de/ogloszenia/magazynier-wozki-widlowe/pracownik-magazynu-kontenery,684463.html

ID ogłoszenia: 32354ad2aa8f1383

4 Odpowiedzi na “Rozładunek i załadunek kontenerów fizyczna praca Niemcy w Saarland”

  1. Witam jestem zainteresowany tą pracą nie jestem tegi Ale mam parę proszę o kontakt bery326@gmail.com 889320142

  2. ad1816@vp.pl EWENTUALNIE,ACZKOLWIEK + mam papiery na widlaka o prawko

  3. jestem zainteresowany tą ofertą :) prosze o kontakt 885-237372

  4. marcin12345 na 13 stycznia 2015 @ 19:38

    Witam jestem zainteresowany pracowalem dwa lata na kolei tak że mam kądycje proszę o kontakt pod numerem 511197270