€ 11-13

Rzeźnik / Ubojowiec – praca Niemcy przy uboju, trybowaniu, wykrwaniu, klasowaniu mięsa wołowego

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Koblenz
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 1 czerwca 2015 00:53

Przetwórnia mięsna z Koblencji poszukuje pracowników do pracy w Niemczech przy uboju zwierząt, trybowaniu, klasowaniu oraz wykrawaniu mięsa wołowego.

Agencja Pracy IPF Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa (certyfikat agencji zatrudnienia 7799) poszukuje dla swojego niemieckiego klienta doświadczonych kandydatów na stanowisko:

Rzeźnik / Ubojowiec Niemcy
Miejsce pracy: południe Niemiec

Zakres obowiązków:
- ubój bydła i trzody chlewnej
- trybowanie, wykrawanie i klasowanie mięsa wołowego, wieprzowego i cielęcego
- inne prace pomocnicze

Wymagania:
- kilkuletnie doświadczenie w pracy na w/w stanowisku
- samodzielność w pracy
- podstawowa znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:
- umowę o pracę podpisywaną przed wyjazdem do pracy
- atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe
- pomoc w organizacji zakwaterowania
- możliwość wypłacania zaliczek na konto polskie albo niemieckie
- stałe wsparcie naszych konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja.niemcy@ipf.jobs

ID ogłoszenia: 640556814c7a7502

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: IPF Polska
  • Zarejestrowany od: 19 marca 2015

Inne przedmioty dodane przez IPF Polska

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez IPF Polska »