€ 11€ netto/h +400€ premii

Rzeźnik-wykrawacz bez znajomości języka dam pracę w Niemczech, Wetzlar 2021

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Wetzlar
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: na stale
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 1 kwietnia 2021 00:33

Dla rzeźników w rejonie Wetzlar od zaraz aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech 2021 bez znajomości języka. Mile widziane osoby z wykształceniem zawodowym.

QuickJobs.de-Personal Management.

W celu bezpośredniego zatrudnienia u niemieckiego pracodawcy przeprowadzamy aktualnie rekrutację na następujące stanowisko:

Rzeźnik/ Wykrawacz

Region:

-Niemcy- Hesja

-miejscowość Wetzlar

Zakres obowiązków:

-Wykrawanie i trybowanie wieprzowiny

-Praca na akord grupowy-około 8-10 osób (80-100 póltusz na godzinę)

Wymagania:

-Wykształcenie zawodowe -mile widziane ale niekonieczne

-Doświadczenie zawodowe- przynajmniej 5 lat

Oferujemy:

-11 € / h (netto) jako wynagrodzenie początkowe + udział w przychodach pracodawcy

-dodatkowo 200 € (podczas okresu próbnego) lub 400€ (po okresie próbnym)

-razem ok. 2300-2400 €(netto)

-płatne nadgodziny

-zapewniony umeblowany pokój (190 € /miesiąc- płaci pracownik)

-pokoje są przważnie 2-osobowe

Informacje dodatkowe:

-umowa podpisana bezpośrednio z niemieckim pracodawcą na niemieckich warunkach

-początek zatrudnienia- od zaraz

-okres zatrudnienia-na czas nieokreślony

-rodzaj zatrudnienia-pełny etat

-czas pracy-180-200/h/miesiąc, w trybie: 4 tygodnie pracy tydzień zjazd do domu

-dni pracy: od niedzieli do piątku-praca na jedną zmianę

-płatny urlop- 24 dni w roku

-znajomość języka-niewymagana

Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem na adres:

agnieszka.moeller@vodafonemail.de
W wiadomości prosimy o podanie numeru ID 277 b
W CV prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej ofercie
pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie
danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. nr 133, poz.883)”.

Szukasz pracy w innym zawodzie? Twoi znajomi szukają zatrudnienia?
Wyślij CV a z pewnością znajdziemy dla Ciebie odpowiednią ofertę.

ID ogłoszenia: 44860622f222283e