€ 30-32 PLN/h brutto

Sezonowa praca Niemcy 2019 Neuwarendorf przy zbiorze szparagów bez języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Neuwarendorf
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 26 listopada 2018 06:27

Oferta sezonowej pracy w Niemczech 2019 przy zbiorach warzyw – szparagów. Ogłoszenie z Neuwarendorf  dla Polaków bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik sezonowy do zbioru szparagów

Lokalizacja: Neuwarendorf, Niemcy

Zarobki: 30 do 32 PLN na godzinę pracy brutto

Liczba miejsc do obsadzenia: 30

Opis stanowiska pracy:

  • praca na polu przy ręcznym zbiorze szparagów
  • obowiązkiem będzie oczyszczanie warzyw oraz ich pakowanie do skrzynek

Oczekiwania:

  • szybkość, energiczność, zwinność
  • wiek pomiędzy 25 a 45
  • wysoka sprawność fizyczna
  • gotowość do wykonywania pracy o charakterze fizycznym
  • dobre zorganizowanie
  • rzetelne wypełnianie powierzonych zadań
  • zdyscyplinowanie

Zapewniamy:

  • uczciwe wynagrodzenie
  • pracę tymczasową na sezon 2019
  • pracę dla kobiet i mężczyzn

Aplikacja:

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie zgłoszeń poprzez poniższą stronę:

ID ogłoszenia: 835bfb2caac9bb0

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.