€ 1500-2500 €/miesiąc

Sezonowa praca Niemcy 2020 – zbiory szparagów bez języka Bielefeld

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bielefeld
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: 2.5 miesiace
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 20 stycznia 2020 02:31

Także bez znajomości języka opcja sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach szparagów na farmie z Bielefeld. Oferta na 2,5 miesiąca z zakwaterowaniem zorganizowanym na miejscu.

Wymagania:

*Praca tylko dla rencistów/studentów.

*W razie wyjazdu należy zabrać ze sobą potwierdzenie, że jest się studentem(zaświadczenie o statusie studenta)/rencistą.

-jeśli ktos pracował już w niemczech prosimy o zabranie ze sobą niemieckiego numeru ubezpieczenia społecznego (sozialverdicherungsausweis), jeśli nie pracował, nie ma problemu numer będzie wyrobiony na miejscu.

*dowód osobisty

*Dojazd z Polski na farme we własnym zakresie (bus/autokar/własne auto)

*język niemiecki-nie wymagany

*chęci do pracy fizycznej, wytrwałość

*Kobiety/Mężczyźni/Para

*sprawność fizyczna

gotowość do pracy w róznych warunkach pogodowych

Warunki pracy: Kobiety/Mężczyźni/Para

Praca fizyczna przy zbiorach na polu i myciu szparagów na hali na około 2,5 miesiąca od kwietnia do czerwca 2020r. Praca w małej rodzinnej firmie licząca około 10-15 pracowników sezonowych, brakuje nam jeszcze 3 osób.

Stawka netto to 9,35 euro/godzina(TO NIE AKORD), praca przeważnie po 8-10 godzin dziennie (ze względu na pracę przy szparagach pracujemy codziennie).

Każdy pracownik dostaje maszynę, która podnosi folie i transportuje skrzynki(kisty) z wyciętymi szparagami. Wszystkiego uczymy na miejscu, zakwaterowanie płatne 5 euro/ dzień (150 miesiąc). Ogolnie wszystko jest na miejscu odnośnie zamieszkania, kwaterunek na miejscu pracy/farmy w kantynach z el. grzejnikiem 2-3 osobowych(zazwyczaj 2os/kantyna), najbliższy supermarket 500m od farmy, wspólna kuchnia/pralka, łazienka, prysznic,parking .

Pełna wypłata na koniec sezonu do ręki bądź na konto w walucie euro. Co każdy przepracowany tydzień możliwość pobrania zaliczek “na życie” po 1wszym przepracowanym tygodniu.

W razie wyjazdu należy przygotować komplet ubrań zima/lato, płaszcz przeciwdeszczowy, czapke z daszkiem, gumaki + wygodne buty w ciepłę dni,dodatkowo można zabrać kuchenke elektryczną, komplet do gotowania.

Auto nie jest wymagane na pola ze szparagami, pracowników rozwozi kierowca+powrót po pracy( trasa jakies 10-15min). W razie pytań proszę dzwonić 579-314-417 polski numer.

Obowiązki:​

– Sumienne wykonywanie obowiązków

– Dobre zdrowie i sprawność

– Samodzielność w pracy

– nie skomplikowana praca

gpiotr918@gmail.com

ID ogłoszenia: 495e24ea27675c4

2 komentarze na “Sezonowa praca Niemcy 2020 – zbiory szparagów bez języka Bielefeld”

  1. Byłabym zainteresowana wraz z mężem i bratem proszę o oso na maila

  2. maria i tomasz na 30 stycznia 2020 @ 12:31

    para podejmie prace mężyzna emeryt 68 lat kobieta 60lat 509056110

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez XXXXXPXixoxtxrXXXXX

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez XXXXXPXixoxtxrXXXXX »