€ 10-12 tys. PLN/mc brutto

Sezonowa praca Niemcy 2021 przy zbiorach truskawek bez języka Rövershagen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Rovershagen
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 23 listopada 2020 03:18

Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech od maja 2021 przy zbiorach truskawek. Zatrudnienie na plantacji z Rövershagen bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik sezonowy

Termin: od maja 2021

Miejsce zatrudnienia: Rovershagen – Niemcy

Wynagrodzenie: za zbiór owoców ok. 10 tyś PLN brutto, za inne prace (pielenie) 9,60 euro netto/h

Opis stanowiska pracy:

  • praca na polu przy zbiorze owoców miękkich lub wykonywanie zadań dodatkowych, polegających na pieleniu

Oczekiwania:

  • wysoka motywacja
  • brak nałogów
  • chęć zarobienia pieniędzy

Zapewniamy:

  • w pełni bezpieczne środowisko pracy
  • na miejscu zapewnione jest zamieszkanie oraz śniadanie i obiad w cenie 10 euro
  • bezpłatna usługa prania, dostęp na miejscu do wi-fi oraz możliwość wypożyczenia ubrania przeciwdeszczowego dobrej jakości
  • aplikacja na telefon do śledzenia swoich wyników pracy
  • zatrudnienie od maja 2021 na minimum 50 dni
  • możliwość pracy przez 3 miesiące

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, zapraszamy do kontaktu telefonicznego:

  • Od poniedziałku do piątku, w godzinach od 10 do 14, pod numerem stacjonarnym polskim: 94 36 62 712
  • we wtorki i czwartki od 20 do 21, pod numerem komórkowym: +48 606 287 948

więcej informacji: karls.jobs

źródło: www.olx.pl/oferta/praca/niemcy-zbior-truskawek-2021-bezpiecznie-i-wysokie-zarobki-CID4-IDH7eVs.html

ID ogłoszenia: 9445fba2a8b4c053

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.