€ 8000-9000 PLN/mc

Sezonowa praca Niemcy 2022 bez znajomości języka przy zbiorach wiśni i czereśni Halle

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Halle
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 28 marca 2022 02:24

Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech od czerwca 2022 przy zbiorach wiśni i czereśni. Zatrudnienie w okolicy Halle dla osób bez znajomości języka i doświadczenia zawodowego.

Stanowisko: Pracownik sezonowy przy zbiorach czereśni i wiśni

Miasto: Halle, Niemcy

Pensja: 8000 do 9000 PLN brutto

Rozpoczęcie: koniec czerwca

Umowa: na 6-8 tygodni

Opis stanowiska pracy:

  • ręczny zbiór wiśni i czereśni

Oczekiwania:

  • bycie studentem lub uczniem pełnoletnim
  • konieczność zdobycia pieczątki ze szkoły/uczelni na formularzu, który wyśle pracodawca
  • przejazd oraz wyżywienie konieczne do załatwienia samodzielnie
  • dostępność na wakacje 2022

Zapewniamy:

  • zatrudnienie sezonowe w rejonie Halle
  • pracę legalną z ubezpieczeniem na podstawie umowy
  • pracę na okres 6 do 8 tygodni
  • zakwaterowanie zorganizowane na miejscu

Aplikacja:

Więcej informacji nt. zamieszkania/pracy można uzyskać telefonicznie:

  • 504 338 398

źródło: www.olx.pl/oferta/praca/praca-sezonowa-zbior-czeresni-i-wisni-niemcy-2022-CID4-IDOgjUl.html

ID ogłoszenia: 97624034164ea78