€ 10/h brutto

Sezonowa praca Niemcy 2022 przy zbiorach szparagów i truskawek bez języka Varrelbusch

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Varrelbusch
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 28 lutego 2022 03:05

Oferta sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach szparagów oraz truskawek. Zatrudnienie 2022 w Varrelbusch bez znajomości języka i doświadczenia. Zakwaterowanie oraz wyżywienie zapewnione jest na miejscu odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik sezonowy do zbiorów szparagów

Miasto: Varrelbusch 49681 Garrel, Niemcy

Rozpoczęcie: od kwietnia

Pensja: 10 euro brutto na godzinę pracy

Obowiązki:

  • od 1 kwietnia do końca czerwca – praca przy zbiorze i wycinaniu szparagów
  • od 1 maja do 15 sierpnia praca przy zbiorach truskawek i malin – zadania wykonywane są na polu, w tunelach i szklarniach
  • od 1 maja do 15 sierpnia osoby do zaopatrzenia z prawem jazdy kat. B
  • praca również dla pomocy kuchennej

Oczekiwania:

  • dobra kondycja fizyczna
  • wysoka motywacja
  • dostępność
  • niewymagana znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:

  • zatrudnienie sezonowe w Niemczech
  • dobre wynagrodzenie
  • przeszkolenie pracownicze – nie wymagane doświadczenie!
  • na miejscu pracodawca zapewnia zamieszkanie i wyżywienie w cenie 14 euro za dobę – zapewnione jest
  • śniadanie, obiad, kolacja, kawa i herbata
  • rekrutacja przeprowadzana jest w języku polskim

Aplikacja:

Więcej informacji można uzyskać pod numerem

  • 697 494 054

źródło: www.olx.pl/oferta/praca/praca-sezonowa-wycinanie-szparagow-i-zbior-truskawek-niemcy-CID4-IDNqQSa.html

ID ogłoszenia: 523621b48e14ff8d