€ do uzgodnienia

Sezonowa praca Niemcy bez języka dla par zbiory truskawek od zaraz Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 15 kwietnia 2021 03:51

Oferujemy zatrudnienie od zaraz w Hamburgu przy zbiorze truskawek szklarniowych. Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech dla par bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik do zbiorów truskawek

Miejsce zatrudnienia: Jork, k. Hamburga

Pensja: do ustalenia

Rozpoczęcie: od kwietnia 2021, start pilny!

Opis stanowiska pracy:
praca w pozycji stojącej przy ręcznym zbiorze truskawek w szklarni

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • preferowane zgłoszenia od par i kobiet
  • dostępność od zaraz

Zapewniamy:

  • zatrudnienie dla par lub kobiet – wyłącznie ze względów kwaterunkowych
  • zatrudnienie w zespole polskojęzycznym – dlatego znajomość języka jest konieczna
  • nocleg
  • pracę 6-7 dni tygodniowo

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny, dostępny pod numerem:

  • 4915171826313

Prosimy dzwonić, na smsy nie odpisujemy.

źródło: www.olx.pl/oferta/praca/praca-niemcy-zbior-truskawek-CID4-IDJceSb.html

ID ogłoszenia: 4586075daeae99b2