€ 8,90 euro brutto/h

Sezonowa praca Niemcy bez języka przy zbiorach warzyw w szklarni Oranienburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Oranienburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 14 czerwca 2016 03:11

Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech dla chętnych bez znajomości języka przy zbiorach warzyw, takich jak papryka, pomidory i ogórki. Zatrudnienie w szklarni z Oranienburga. Pracodawca zapewnia zakwaterowanie bezpłatne

Stanowisko: Pracownik do zbioru warzyw

Lokalizacja: Oranienburg, Niemcy

Wynagrodzenie: 8,90 euro brutto na godzinę

Zadania:

  • różnego rodzaju prace fizyczne w szklarni
  • podwiązywanie, zrywanie, podlewanie
  • inne zadania zlecone przez przełożonego

Wymagania:

  • bardzo dobra kondycja
  • zręczność, szybkość
  • mile widziane doświadczenie
  • duże zmotywowanie

Zapewniamy:

  • pracę sezonową od zaraz
  • zatrudnienie na 4 miesiące
  • jeden dzień wolny w tygodniu
  • wsparcie polskojęzycznego kierownika
  • bezpłatne zamieszkanie niedaleko szklarni

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie zgłoszenia z załączeniem CV na adres:

  • neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: Oferta pracy w Niemczech przy zbiorze papryki i pomidorów

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/oferta-sezonowej-pracy-w-niemczech-przy-zbiorze-warzyw-w-szklarni-oranienburg/

ID ogłoszenia: 18575ea8762e6ad

3 komentarze na “Sezonowa praca Niemcy bez języka przy zbiorach warzyw w szklarni Oranienburg”

  1. Witam. Jestem zainteresowany powyższą ofertą .numer kontaktowy 536 608 908.

  2. kasia_orzolek na 20 czerwca 2016 @ 17:12

    Witam
    Mogę podjąć pracę od zaraz, wraz ze mną są jeszcze 3 osoby które chcą podjąć się pracy tak więc proszę kontaktować się na mój numer tel. 609 395 792.
    Posiadam doświadczenie.

  3. Witam serdecznie. Dwóch chętnych młodych pracowników z chęcią podejmą prace. Numer kontaktowy 724490155