€ 9.5 euro/h

Sezonowa praca Niemcy bez języka – zbiory szparagów od zaraz w Bensdorf 2021

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bensdorf 14789
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: 3 miesięcy
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 1 kwietnia 2021 01:37

Od zaraz dla dwóch osób dostępna sezonowa praca w Niemczech na polu w Bensdorf przy zbiorach szparagów 2021 bez znajomości języka niemieckiego. Zakwaterowanie zapewnione na miejscu odpłatnie.

Pracownik sezonowy do zbioru szparagi w NIEMCZECH od Kwietnia!

Praca od początku kwietnia dla 2 osób!

Lokalizacja: 14789 Bensdorf

Wynagrodzenie: 9,5 euro godzina

Praca na okres 2 -3 miesięcy

Opis stanowiska pracy:

praca na plantacji przy cięciu, zbiorze i sortowaniu szparagów

opcja pozostania na dłużej przy zbiorze innych warzyw a także owoców

Oczekiwania:

wysoka sprawność fizyczna

dyspozycyjność od zaraz

wytrzymałość

gotowość do wykonywania pracy sezonowej

Zapewniamy:

zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę sezonową podpisaną z pracodawcą

na miejscu zapewnione zakwaterowanie w cenie 6.5 euro na dobę

opcja podjęcia dłuższej pracy w Niemczech

Praca 8-10h dziennie 6 dni w tygodniu Zakwaterowanie po 2 osoby w pokoju

Telefon do kontaktu:

+48717357375

+48717356665

lub przeslanie CV na adres:

info@anfel.pl

ID ogłoszenia: 6326062ffc8009a7