€ 8,90 euro brutto/h + zamieszkanie

Sezonowa praca Niemcy Bochum przy zbiorach dyni od zaraz dla Polaków

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bochum
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 19 września 2016 06:30

Gospodarstwo z Bochum oferuje zatrudnienie dla Polaków bez znajomości języka przy zbiorach dyni. Sezonowa praca w Niemczech do podjęcia od zaraz. Na miejscu zapewnione jest darmowe zamieszkanie.

Stanowisko: Pracownik do zbioru dyni
Miasto: Bochum, Niemcy
Zarobki: 8,90 euro brutto na godzinę

Zakres zadań:

  • osoba zatrudniona przydzielona będzie do fizycznej pracy w Niemczech przy zbiorze i pakowaniu dyni
  • pracownik ścina dynie, przenosi je i układa w skrzynkach

Oczekiwania:

  • brak nałogów
  • dobre zdrowie, szczególnie brak problemów z kręgosłupem
  • wysoka sprawność fizyczna
  • zdolność do pracy w grupie
  • autodyscyplina
  • duża samodzielność
  • znajomość języka niemieckiego nie jest konieczna

Zapewniamy:

  • zatrudnienie sezonowe od zaraz dla 8 osób
  • możliwość zatrudnienia dla par i grup
  • bezpłatne zamieszkanie zorganizowane na czas trwania umowy w gospodarstwie

Aplikacja:
Wiadomość zatytułowaną: „Niemcy praca sezonowa przy zbiorach dyni, Bochum” należy przesłać mailowo na poniżej podany adres:

  • Beschaftigung@germanymail.com

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dam-sezonowa-prace-w-niemczech-przy-zbiorach-dyni-bez-jezyka-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 25657ded01cec622