€ 8,50 euro brutto/h

Sezonowa praca Niemcy dla kobiet od zaraz w ogrodnictwie przy sadzonkach Ellwangen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Ellwangen
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 30 listopada 2015 02:06

Aktualne ogłoszenie pracy sezonowej w Niemczech dla kobiet od 11 stycznia 2016 przy sadzonkach w szklarni. Zatrudnienie w Ellwangen po nowym roku na stałe.

Stanowisko: Pracownik sezonowy

Start: 11 stycznia 2016

Miejsce zatrudnienia: Ellwangen

Zarobki: 8,50 euro brutto/h – ok. 1100 euro miesięcznie netto plus dodatki i bonusy za wydajną pracę

Obowiązki:

  • Nieskomplikowane prace przy sadzonkach w szklarniach

Oczekiwania:

  • zgłoszenia od pań w wieku do 35 roku życia
  • możliwość podjęcia stałej pracy w Niemczech
  • duża pracowitość, zorganizowanie i samodyscyplina
  • dobra znajomość języka niemieckiego
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia i/lub wykształcenia kierunkowego

Zapewniamy:

  • przyuczenie do obowiązków
  • praca na stałe z 2 miesięczną przerwą w okresie zimowym
  • zapewnione ok 40 do 42 godzin w tygodniu do wypracowania
  • umowa o pracę
  • zapewnione ubezpieczenie zdrowotne oraz odprowadzanie składek (socjalnych, emerytalnych i opiekuńczych)
  • dostęp do świadczeń niemieckich
  • uczciwe zarobki
  • odpłatne zamieszkanie w cenie 120 euro miesięcznie – do dyspozycji w tej cenie są 2osobowe pokoje w pełni wyposażone

Aplikacja:
Chętnych prosimy o przesłanie zgłoszenia z CV na adres:

  • info@polfach.de

Kontakt telefoniczny możliwy jest pod numerem: 0049 151 459 680 52

ID ogłoszenia: 712565b8c160c66e