€ 8 euro brutto plus dodatki

Sezonowa praca Niemcy dla kobiet przy zbiorach niewymagany język Geldern

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Geldern
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 15 grudnia 2014 01:20

Prowadzimy nabór do sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach pieczarek. Oferta z Geldern dla kobiet (niewymagana znajomość języka niemieckiego) na okres 3 miesięcy.

Stanowisko: pracownik do zbioru pieczarek

Lokalizacja: Geldern, Niemcy

Wynagrodzenie: 8 euro brutto plus dodatki

Obowiązki:

  • praca odbywać się będzie w firmie która przez cały rok poszukuje pracowników do zbioru pieczarek.
  • osoby zatrudnione będą miały za zadanie zbierać i sortować pieczarki.

Oczekiwania:

  • pożądane aplikacje od kobiet
  • atutem będzie doświadczenie przy zbiorach pieczarek
  • pracowitość
  • bardzo dobre tempo pracy
  • brak problemów z kręgosłupem

Oferujemy:

  • możliwość podjęcia pracy na 3 miesiące lub 4 miesięcznie zatrudnienie z przerwą – 2 miesiące pracy – miesięczna przerwa i znowu 2 miesiące pracy
  • zapewniony pakiet ubezpieczeń
  • pracodawca zapewnia od 50 do 60 godzin pracy w tygodniu
  • jeden dzień w tygodniu jest wolny
  • zapewnione płatne zamieszkanie, koszt dobowy wynosi 4 euro
  • zapewniony dojazd do pracy busami

Aplikacja:
Prosimy o kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17

  • +49 2831 9743 2101
  • +49 2831 9743 2127

Adres mailowy:

  • j.deckers-benda@deckers-champignon.de
  • i.krawczyk@rhpz.de

źródło: http://www.praca4u.net/poszukujemy-kobiet-do-zbioru-pieczarek-id257414.html

ID ogłoszenia: 91548df30d8369c

1 odpowiedź na “Sezonowa praca Niemcy dla kobiet przy zbiorach niewymagany język Geldern”

  1. praca100 na 5 marca 2015 @ 23:50

    Witam,
    Jestem osoba rzetelną, pracowita, sumienną, odpowiedzialną, szybko nawiązuje kontakty w grupie, mam doświadczenie w pracy fizycznej. Bardzo proszę o kontakt.
    Tel.: 889220729
    E-mail: gitara100000@wp.pl

    Pozdrawiam