€ 8,85/h brutto

Sezonowa praca Niemcy od zaraz przy zbiorach śliwek bez języka 2018 Magdeburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Magdeburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 16 sierpnia 2018 03:23

Aktualnie poszukujemy pracowników do sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorze śliwek. Zatrudnienie 2018 od zaraz w sadzie z Magdeburga dla osób bez znajomości języka.

Stanowisko: Pracownik sezonowy

Lokalizacja: Magdeburg, Niemcy

Wynagrodzenie: 8,85 euro brutto na godzinę pracy

Termin: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 10

Umowa: na 3-6 tygodni

Zakres zadań:

  • praca w sadzie przy zbiorze śliwek

Wymagania:

  • pracę do podjęcia od zaraz
  • bardzo dobrą kondycją
  • gotowość do zabrania ubrania przeciwdeszczowego oraz odpowiedniego obuwia
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego

Zapewniamy:

  • bezpłatne zakwaterowanie w domkach kempingowych z ogrzewaniem
  • zatrudnienie na czas określony od 3 do 6
  • pracodawca zapewnia jeden ciepły posiłek na regenerację za darmo na dzień roboczy
  • wsparcie koordynatora Polaka
  • prace do podjęcia od zaraz
  • pomoc medyczną jeżeli będzie konieczność

Aplikacja:

Szanowni kandydaci,
Jeśli powyższa oferta okazała się dla Was interesująca i spełniacie nasze wymagania (lub większość z nich) prosimy o przesłanie swojej aplikacji w postaci CV ze zdjęciem wraz z krótkim opisem własnej osoby na podany poniżej adres. Przypominamy również, aby do aplikacji została dołączona klauzula, która wyraźnie zezwala nam na przetwarzanie danych osobowych kandydatów w procesie rekrutacji.

W tytule wiadomości e-mail proszę napisać „Zbiory śliwek, Niemcy″ pomoże nam to na przypisanie Państwa zgłoszenia do o tej konkretnie oferty.

Neue Arbeit GmbH
Wilhelminenhofstraße 63, 12459 Berlin

neuearbeit[at]berlin.com

Jednoczenie zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami

ID ogłoszenia: 4115b748f82b17bf

6 komentarzy na “Sezonowa praca Niemcy od zaraz przy zbiorach śliwek bez języka 2018 Magdeburg”

  1. Anna Krawczyk na 19 sierpnia 2018 @ 18:30

    Witam wraz z mężem jesteśmy zainteresowani ofertą pracy prosimy o kontakt pod numerem 724621148

  2. jest jakis adres mailowy aby wyslac cv?

  3. Witam,Interesuje mnie państwa oferta,proszę o kontakt nr785050274

  4. ireneusz.pawel na 21 sierpnia 2018 @ 12:07

    Witam jestem zainteresowany oferta pracy. prosze o kontakt pod numerem tel. 721148365

  5. Witam jestem zainteresowany oferta pracy,prosze o kontakt 504679827

  6. radoslaw.chamik na 30 sierpnia 2018 @ 11:21

    Prosiłbym o kontakt na numer 660366996, ponieważ jesteśmy wraz z dziewczyną zainteresowani Państwa ofertą. Pozdrawiam

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.