€ 9,50/h

Sezonowa praca Niemcy od zaraz przy zbiorze śliwek bez języka 2020 Magdeburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Magdeburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 31 sierpnia 2020 03:17

Poszukujemy chętnych do sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach śliwek. Zatrudnienie od zaraz bez znajomości języka w sadzie z Magdeburga bezpłatnym zakwaterowaniem zorganizowanym na miejscu przez pracodawcę.

Stanowisko: Pracownik sezonowy

Lokalizacja: Magdeburg (okolice), Niemcy

Wynagrodzenie: 9,50 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Wakaty: 10

Umowa: 3 do 5 tygodni

Zakres zadań:

  • praca przy ręcznym zbiorze śliwek (drzewka są niskie, ale niekiedy konieczna jest drabina lub podest)

Oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia pracy sezonowej pd zaraz
  • motywacja, zaangażowanie, pracowitość
  • wysoka sprawność fizyczna
  • mile widziana nawet podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • samodyscyplina
  • brak nałogów!

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na okres od 3 do 5 miesięcy lub do końca sezonu na śliwki
  • pracodawca zapewnia jeden ciepły posiłek na dzień pracy
  • opieka polskojęzycznego koordynatora
  • zatrudnienie od zaraz
  • darmowe zamieszkanie zorganizowane w domkach kempingowych

Aplikacja:
Szanowni kandydaci,
Jeśli powyższa oferta okazała się dla Was interesująca i spełniacie nasze wymagania (lub większość z nich) prosimy o przesłanie swojej aplikacji w postaci CV ze zdjęciem wraz z krótkim opisem własnej osoby na podany poniżej adres. Przypominamy również, aby do aplikacji została dołączona klauzula, która wyraźnie zezwala nam na przetwarzanie danych osobowych kandydatów w procesie rekrutacji.

W tytule wiadomości e-mail proszę napisać „Zbiory śliwek, Magdeburg 2020″ pomoże nam to na przypisanie Państwa zgłoszenia do o tej konkretnie oferty.

Neue Arbeit GmbH
Wilhelminenhofstraße 63, 12459 Berlin

NeueArbeit2020@web.de

Jednoczenie zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami

ID ogłoszenia: 7605f4b9eaba8982