€ 8 brutto + zakwaterowanie

Sezonowa praca Niemcy pakowanie elektroniki bez języka dla par Kolonia 2015

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: do stycznia 2015
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 13 października 2014 01:05

Dystrybutor z Kolonii poszukuje dwie pary pakowaczy do pracy w Niemczech bez znajomości języka. Oferta przy pakowaniu elektroniki do 01.2015 z zapewnionym bezpłatnym zakwaterowaniem.

Stanowisko: pakowacz – pracownik magazynu
Miejsce pracy: Kolonia
Zarobki: do końca roku 8 euro brutto, następnie 8,50 brutto
Umowa: od 20.10.2014 do 09.01.2015, druga tura od 27.10
Liczba miejsc: 4

Zadania:
Zatrudnienie sezonowe w okresie przedświątecznej wzmożonej sprzedaży. Zadaniem pracowników będzie kompletowanie zamówień klientów (elektronika, IT, GSM, RTV) oraz pakowanie paczek do wysyłki, naklejanie stickerów adresowych oraz wprowadzanie przesyłki do systemu. Po nowym roku jeden tydzień przewidziany na pracę związaną z inwentaryzacją.

Wymagania:
- szybkość, dokładność
- dobra organizacja pracy
- doświadczenie przy pakowaniu, zbieraniu zamówień na magazynie
- całkowita dyspozycyjność w podanym okresie
- gotowość do pracy w nadgodzinach jeśli zajdzie taka potrzeba
- język niemiecki mile widziany

Oferujemy:
- bezpłatne zakwaterowanie w mieszkaniu położonym niedaleko miejsca pracy
- umowę bez pośredników na warunkach niemieckich
- brak opłat za rekrutację
- po nowym roku wzrost wynagrodzenia do kwoty 8,50 euro brutto
- atrakcyjne premie za godziny nadliczbowe

Jak aplikować?

Zgłoszenie na poniższy email w tytule koniecznie proszę napisać „pakowanie elektroniki Kolonia”

Nasz email:

polnische-arbeiter@clerk.com

Dziękujemy za przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 85543b0ced1859f

15 Odpowiedzi na “Sezonowa praca Niemcy pakowanie elektroniki bez języka dla par Kolonia 2015”

  1. witam
    Jestem za interesowany tą praca i gotowy do wyjazdu.
    Kamil 507672008 lub kam1005@wp.pl

  2. Witam jesteśmy zainteresowani państwą ofertą pracy możliwośc wyjazdu od zaraz.

    2 osoby meżczyzni wiek 23 lat

    jeden z nas posiada proawojazdy kat B , A oraz uprawnienia na wózki widłowe i kurs magazyniera.

    kontakt 886868190

  3. Witam

    Ja i mój chlopak przebywamy w Niemczech niedaleko Koloni ( ok 40 km ) i interesujemy sie bardzo tym ogłoszeniem wraz z zakwaterowaniem. Jesteśmy gotowi do pracy a do Koloni możemy dojechać samodzielnie !

    Paulina i Leszek : 015213270839 , e- mail : wloszka1993@wp.pl

  4. Witam wraz 3 kolegami jesteśmy zainteresowani powyższą ofertą wcześniej już pracowaliśmy za granicą jesteśmy gotowi do wyjazdu od zaraz posiadmy własny samochód proszę o kontakt pod nr 725800729 lub e maila krystianp51@gmail.com

  5. Witam dwie osoby chętne do pracy w wieku 27 i 36 lat
    +48 508 410 228

  6. paweloesuchrzan na 13 października 2014 @ 20:32

    Witam!
    Jestem zainteresowany tą oferta i gotowy do wyjazdu ! Mam tez chętnego kolegę jesteśmy sumiennymi pracownikami, powierzone nam zadania staramy się wykonywać rzetelnie.
    Tel. 726 350 403

  7. Radoslaw Hurkala na 13 października 2014 @ 21:20

    Witam,
    jestem zainteresowany powyższą oferta pracy w Niemczech i gotów do wyjazdu.
    Wiek 27 lat
    Radosław Hurkała: tel +48 797 758 245
    e-mail: radek.hurkala@gmail.com

  8. Jestem zainteresowany wraz z dziewczyna wasza oferta mamy duze doswiadczenia w róznych pracach wysłalismy panstwu nasze CV moj nr to +48 724178480 Krzysiek

  9. Witam. Jestem zainteresowany i gotowy do wyjazdu. Wiek 33 lata.
    mail duchduch5@wp.pl
    tel. +48 663365013
    Pozdrawiam

  10. witam. Jestem zainteresowany i gotowy do wyjazdu od zaraz mam 23lat kom726111408

  11. witam jestem zainteresowany pracą mam 20 lat i duże doświadczenie . Znam b.dobrze niemiecki jestem gotów do wyjazdu w każdej chwili

  12. lililianka25684i4 na 16 października 2014 @ 15:03

    Witam, ja i mój chłopak jestesmy zainteresowani ofertą pracy. Proszę o kontakt pod numerem telefonu 723538452 lub na adres email: renatabednarska1@wp.pl
    Dziękuję.
    Pozdrawiam.

  13. Witam

    Jestem zainteresowany powyższą ofertą.
    Posiadam własny samochód, język w stopniu komunikatywnym.
    Proszę o kontakt pod numerem Tel. 667-339-633
    @ : toples@op.pl

  14. Witam jestesmy zainteresowane praca dwie kobiety . Prosze o kontakt. Pod nr. +48 790224163

  15. Jerzy Gosk na 30 grudnia 2014 @ 22:40

    Jestem zainteresowany tą praco Kontakt e-mail janjestdobry@onet.pl bądź tele.606117628.Dziękuję z góry.