€ do ustalenia

Sezonowa praca Niemcy przy zbiorach warzyw szklarniowych Zwickau kwiecień 2016

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Zwickau
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: ok 2-3 miesiące
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 18 stycznia 2016 02:12

Gospodarstwo rolne z Zwickau poszukuje osób do sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach warzyw w szklarni od kwietnia 2016. Niewymagana znajomość języka  ani doświadczenie. Pracodawca zapewnia bezpłatne zakwaterowanie na miejscu.

Stanowisko: Pracownik do zbioru pomidorów

Miejsce zatrudnienia: Zwickau

Zarobki: do uzgodnienia

Czas trwania umowy: 2-3 miesiące

Rozpoczęcie: kwiecień 2016

Opis stanowiska pracy:

  • Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za zbiory i pakowanie takich warzyw jak: pomidory, ogórki i papryka.
  • Praca odbywa się w szklarni.

Oczekiwania:

  • sprawność fizyczna na wysokim poziomie
  • bezproblemowa możliwość przenoszenia skrzynek z warzywami
  • gotowość zatrudnienia od zaraz na okres minimum 2 miesięcy
  • zapał do pracy
  • dla chętnych możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • znajomość języka niekonieczna aczkolwiek mile widziana

Oferta:

  • zatrudnienie sezonowe na okres 2 do 3 miesięcy
  • opieka polskojęzycznego koordynatora
  • pomoc w pierwszych dniach i wprowadzenie w obowiązki
  • zapewnione bezpłatne zakwaterowanie na czas trwania umowy
  • zatrudnienie od zaraz dla Polaków

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższym ogłoszeniem proszone są o przesłanie zgłoszeń z dokumentami aplikacyjnymi na adres:

einfach-losungen@germanymail.com z dopiskiem: „Zbiory warzyw szklarniowych, Zwickau. Imię, nazwisko”

ID ogłoszenia: 523569c1b2055ce7

4 Odpowiedzi na “Sezonowa praca Niemcy przy zbiorach warzyw szklarniowych Zwickau kwiecień 2016”

  1. Marcin.Szewczyk na 20 stycznia 2016 @ 20:21

    Witam mam na imię Marcin lat 37.
    Jestem zainteresowany podjęciem u państwa pracy .
    Mogę podjąć pracę od zaraz.
    Posiadam aktualną książeczkę sanitarno epidemiologiczną.
    Mam również podstawowy kurs języka angielskiego oraz podstawowy kurs języka niemieckiego (1A);
    Jestem osobą nie palącą i bez nałogów.
    Potrafię pracować w zespole jak i samodzielnie.
    jeśli jesteście państwo zainteresowani moją kandydaturą uprzejmie proszę o kontakt na e-mail kruk-1978-1978@o2.pl

  2. Witam.
    Jestem zainteresowany ofertą pracy.
    Mogę podjąć prace od kwietnia aż do lipca.
    Posiadam podstawy języka angielskiego. Książeczkę sanitarno epidemiologiczną, uprawnienia na wózek widłowy z wymiana butli, prawo jazdy Kat. B.
    Jestem osobą bez nałogów.
    Jeśli będziecie zainteresowani moją kandydaturą podaję mój adres e-mail : rafii94@gmail.com

  3. krzysiek1973 na 28 stycznia 2016 @ 16:14

    Witam wraz z zona jestesmy zainteresowani oferta pracy,jestesmy osobami pracowitymi i zdyscyplinowanymi .Posiadamy ksiazeczki sanitarno epidomiologiczne , prawo jazdy kat B,wlasny samochod dostawczy,potrafimy pracowac sami jak i w zespole.Jesli jestescie panstwo zainteresowani nasza kandytatura prosze o kontakt na krzysztof.kozak@autograf.pl

  4. julka123-3 na 6 lutego 2016 @ 18:55

    Witam. Jestem zainteresowana ofertą pracy. Posiadam książeczkę sanepidowską. Brak nałogów. Jestem młodą osobą, pełną zapału do pracy, zaradną i wytrwałą. Mój mail: julka123-3@o2.pl oraz tel 723541393